شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 13:47 منتشر شده در مورخ: 1398/07/24 شناسه خبر: 1530259
پاسخ مدیرعامل سابق فارس به ادعاهای خلاف واقع وزیر خارجه:
آقای ظریف! در جلسه رسانه‌ها با سردار جعفری، همه حضار منتقد اقدامات و مواضع شما بودند/ جز خسارت محض چه چیزی به ارمغان آوردید؟/ طنز تلخ است که نگرانی دیروز ما، امروز از زبان شما غلیظ تر جاری می‌شود
سید نظام الدین موسوی در پاسخ به ادعای روز گذشته محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه مبنی بر تحریف سخنانش در خبرگزاری فارس، توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در پی ادعای روز گذشته محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه مبنی بر تحریف سخنانش در خبرگزاری فارس، سید نظام الدین موسوی مدیرعامل سابق خبرگزاری فارس در نامه‌ای به وزیر امور خارجه به ادعاهای مطرح شده از سوی وی پاسخ داد.

 
متن توضیحات سیدنظام الدین موسوی به شرح زیر است:
 
باسمه تعالی
 
جناب آقای دکتر محمد جواد ظریف
 
وزیر محترم امور خارجه جمهوری اسلامی ایران
 
با اهداء سلام و تحیت و آرزوی توفیق برای جنابعالی، روز گذشته در برخی رسانه ها و کانال های تلگرامی مطلبی به نقل از شما منتشر شد مبنی بر اینکه در جمع گروهی از فعالان فضای مجازی ادعا کرده اید، سردار عزیز جعفری فرمانده پیشین سپاه، مدیرعامل سابق خبرگزاری فارس را به دلیل تحریف سخنان شما در این خبرگزاری، مواخذه کرده است.
 
ظاهراً این ادعا را در جلساتی دیگر با اصحاب رسانه نیز مطرح کرده بودید اما چون عمومی نشده بود وجهی برای پاسخ ندیدم اما اکنون که رسانه ای شده، به نظرم رسید باید توضیحی در این باره بدهم تا این پیش فرض ذهنی اتان که ملت ایران حافظه تاریخی ض