شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 18:40 منتشر شده در مورخ: 1398/07/24 شناسه خبر: 1530311
توسط موکب آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه گلستان؛
توزیع هزاران نذری در بین زائرین اربعین در مهران ادامه دارد
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان از پخت روزانه بیش از ۳ هزار قرص نان خبرداد و گفت: موکب آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه در مرز مهران روزانه هزاران غذای نذری در بین زائران پیاده اربعین حسینی(ع) توزیع می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به  نقل از گلستان ما؛ حجت الاسلام روح الله سلیمانی فرد امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: موکب آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه با همکاری ۶ استان خراسان شمالی، گیلان، ایلام، سمنان، آذربایجان غربی و گلستان در زمینه های رفاهی شامل؛ راه اندازی نانوایی، توزیع آب آشامیدنی و غذای گرم و اسکان زائرین، فرهنگی شامل؛ توزیع نقشه، سربند، شال و...، مذهبی شامل؛ قرائت زیارت عاشورا، اقامه نماز جماعت و ... به زائران پیاده ابا عبدالله الحسین(ع) خدمات رسانی می کند.

وی افزود: خدمت رسانی به زائران پیاده حرم امام حسین(ع) در موکب آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه مستقر در مرز مهران که از۱۵ مهر آغاز شده، تا یک هفته پس از اربعین نیز ادامه دارد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان با اشاره به راه اندازی نانوایی این موکب از همان روزهای ابتدایی توسط اصحاب وقف و خادمین بقاع متبرکه،  تصریح کرد روزانه بیش از ۳ هزار قرص نان در این موکب پخت و بین زائران توزیع می شود.

سلیمانی فرد از توزیع بیش از ۲۴۰ هزار آب معدنی از محل موقوفات و خیرین بین زائران در موکب آستان مقدس امامزادگان وبقاع متبرکه مستقر در مرز مهران خبر داد و گفت: پس از توزیع ۱۳۰ هزار آب معدنی از محل اجرای نیات موقوفات منطبق و خیرین استان گلستان، بیش از ۱۱۰ هزار آب معدنی دیگر از محل موقوفات و خیرین تهیه شد که در موکب آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه مستقر در مرز مهران بین زائران پیاده اربعین حسینی(ع) توزیع می شود.

وی ادامه داد: علاوه بر توزیع ۲۴۰ هزار آب معدنی دو دستگاه آب سردکن در موکب آستان مقدس امامزادگان وبقاع متبرکه در اختیار زائران قرار دارد.

انتهای پیام/

 

  • 7
  • 963
  • 88
http://dana.ir/1530311
ارسال نظر
نظرات