شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 14:59 منتشر شده در مورخ: 1398/07/25 شناسه خبر: 1530454
مدیرشبکه بهداشت و درمان رابر مطرح کرد؛
آب رابر دارای هیچ گونه آلودگی میکروبی و شیمیایی نیست
فرحبخش مدیر شبکه بهداشت ودرمان رابر گفت: آب رابر هر هفته از لحاظ میکروبی آزمایش می شود، با توجه به این آزمایشات تاکنون هیچگونه آلودگی میکروبی و شیمیایی در شبکه آبرسانی مشاهده نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  راه آرمان” محمد رضا فرحبخش مدیر شبکه بهداشت ودرمان در گفت وگو با خبرنگار ما در رابطه با بوی بد آب رابر گفت: هر هفته آب رابر از نظر میکروبی آزمایش می شود با توجه به این آزمایشات تاکنون هیچگونه آلودگی میکروبی و شیمیایی در شبکه آبرسانی شهر رابر مشاهده نشده است.

وی افزود: حجم آب در فصل پاییز کم می شود با توجه به بارندگی کم، طعم و بو آب در اثر ورود برخی از مواد آلی تغییر می کند این اطمینان را می دانم، هیچ گونه بار میکروبی در آب رابر وجود ندارد.

مدیرشبکه بهداشت ودرمان رابرگفت: به کسانی که از آب معدنی در شهرستان استفاده می‌کنند متذکر می‌شوم ظروف پلاستیکی آب معدنی در معرض آفتاب  قرار می گیرد به خاطر مواد شیمیایی که تولید می‌کنند ضرر آن بیشتر آب رابر است.

وی افزود: آب رابر بهترین آبی است که می توان استفاده کرد، این آب هر هفته از لحاظ میکروبی آزمایش می شود این اطمینان  کامل را به مردم می دهم که با  خیال راحت از آب رابر را استفاده کنند.

وی همچنین درمورد حضور پزشکان متخصص در بیمارستان گفت: هر روز پزشک متخصص اطفال و داخلی، دو روز در هفته متخصص زنان و متخصص رادیولوژی پنج  شنبه و جمعه ها دو هفته در میان در بیمارستان رابر حضور دارند.

دکتر فرحبخش از حضور متخصص رادیولوژی در دو روز هفته ازآبان ماه سال جاری خبر داد و گفت: در سطح شهر تقریباً مشکل سونوگرافی مردم حل شده است و از آبان ماه به بعد متخصص رادیولوژی دو روز در هفته  در بیمارستان حضور خواهد داشت.

انتهای پیام /

 

http://dana.ir/1530454
ارسال نظر
نظرات