شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 16:03 منتشر شده در مورخ: 1398/07/25 شناسه خبر: 1530488
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی رشتخوار خبر داد:
آتش سوزی در ارتفاعات روستای سعادت آباد رشتخوار
فرمانده یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رشتخوار گفت: آتش سوزی شب گذشته در ارتفاعات روستای سعادت آباد رشتخوار ۲۵ اصله درخت بید حدودا ۴۰ ساله را طعمه حریق کرد، آتش سوزی با همکاری همیاران افتخاری طبیعت و یگان حفاظت محیط زیست شهرستان مهار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  احمد غلامی فرمانده یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رشتخوار در گفت و گو با خبرنگار صبح توس؛ گفت: طبق گزارشات رسیده مبنی بر آتش سوزی در منطقه معروف به تنگل درخت جوزا در ارتفاعات روستای سعادت آباد رشتخوار در ساعت ۱۶/۳۰ عصر روز گذشته، بلافاصله نیروهای یگان حفاظتی منابع طبیعی شهرستان با کمک و همراهی همیاران افتخاری در محل حاضر و با استفاده از امکانات و تجهیزات موجود اقدام به اطفاء حریق کردند.

وی در ادامه افزود: عملیات اتفاق حریق با توجه به تاریکی شب و صعب العبور بودن با مشکلاتی روبه رو شده بود که کار اطفاء حریق از ساعت ۱۷:۳۰ شروع و تا ساعت ۲۳:۳۰ ادامه یافت، متاسفانه در این حادثه تعداد ۲۵ اصله درخت بید حدودا ۴۰ ساله طعمه حریق شد.


غلامی در رابطه با علت آتش سوزی به خبرنگار ما گفت: با توجه به صعب العبور بودن منطقه علت و چرایی این حادثه هم اکنون در حال بررسی است.


انتهای پیام/

http://dana.ir/1530488
ارسال نظر
نظرات