شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 13:09 منتشر شده در مورخ: 1398/07/26 شناسه خبر: 1530635
در سکوت همیشگی سیمای البرز؛
بازتاب خوش نشینی مدیران البرزی از جیب کرجی ها، به رسانه ملی رسید/ درخواست نامعقول استانداری البرز، شهرداری کرج را لای منگنه گذاشت+فیلم
پس از پرداختن شبکه خبری تحلیلی تیتریک به ماجرای رهن میلیاردی مسکن برای دو مدیر غیر بومی استان البرز و جریان سازی فضای مجازی، رسانه ملی به این موضوع واکنش نشان داد و به شرح جزئیاتی از آن پرداخت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، پس از پرداختن شبکه خبری تحلیلی تیتریک به ماجرای رهن میلیاردی مسکن برای دو مدیر غیر بومی استان البرز، سیمای البرز در حالی به این خبر جنجالی نپرداخت و آن را مسکوت گذاشت که رسانه ملی به این موضوع واکنش نشان داد و به شرح جزئیاتی از آن پرداخت.

مجری رسانه ملی خبر با استفاده از عنوان درخواستی که آبروی شهرداری و البرز را به بازی گرفت و خوش نشینی مدیران البرزی از جیب شهر و شهروندان کرجی، گفت: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر کرج مقرر شد مبلغ یک میلیارد تومان از بودجه شهرداری کرج صرف اجاره دو ملک برای معاونان استانداری البرز شود. 
 
 
البته این مصوبه در قالب تهیه ساختمان اداری برای استانداری به شورا ارائه شده بود اما صحبت های رد و بدل شده در این جلسه چیز دیگری را نشان می دهد. 
 
صحبت های رد و بدل شده ای که مجری سیما به آن اشاره می کند سخنان کمالی زاده شهردار کرج و اعضای شورا است که در صحن علنی شورا با این مضمون است که ابتدا کمالی زاده می گوید: مشکلاتی در حوزه استانداری داریم، استاندار با بنده و برخی اعضای محترم شورا صحبت کرده اند. ودیعه ای را می خواهیم به استانداری البرز برای اجاره دو دستگاه آپارتمان بدهیم و این پول پس از پایان مدت رهن به شهرداری باز می گردد. 
 
 
در ادامه خستو هم در نظری عنوان می کند سوالی که پیش می آید این است که بند نخست این لایحه از چه بندی اختصاص می یابد و استفاده از آن به چه مناسبتی است؟ بحث اجاره شخصی است در حالی که متن نامه اداری است و در این میان کمالی زاده می گوید این دو واحد برای معاونین استاندار و استقرار آنهاست و شاید اشتباهی در متن لایحه وجود دارد. 
 
در ادامه کلیپ صحبت های رد و بدل شده شهردار کرج و اعضای شورا درباره رهن مسکن میلیاردی را که متاسفانه منجر به تصویب این لایحه شد را مشاهده خواهید کرد. 
 
 
پیش از این رحیم خستو در گفتگو با شبکه خبری تحلیلی تیتریک نیز بر مخالفت خود با این لایحه تاکید کرده بود، لایحه ای که به نظر وی رای دادن به آن شهردار کرج را با درخواستهای زیادی مواجه می کند. 
 
درباره این گزارش همچنین بخوانید؛ 
 

تصویب لایحه رهن میلیاردیِ مسکن برای مدیران غیر بومی البرز/ حقوق پاکبان های کرج در جیب معاونین استاندار/ نماینده ولی فقیه در البرز ورود کند  
 
وقتی مسئولین خبر "ودیعه میلیاردی برای مدیران غیر بومی البرز" را تشویش اذهان عمومی می دانند!/ قابل توجه مدیران منتقد رسانه ها؛ لایحه جنجالی شورای کرج + کلیپ  
 
 
 
 

3463
675464
http://dana.ir/1530635
ارسال نظر
نظرات