شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:27 منتشر شده در مورخ: 1398/07/26 شناسه خبر: 1530641
فرمانده نیروی انتظامی استان همدان:
۴ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی استان همدان انجام‌شده است
فرمانده نیروی انتظامی استان همدان گفت: تا آخرین روز بازگشت زائران اربعین حسینی پلیس استان در خدمت مردم خواهد بود و تا امروز ۴ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی استان همدان انجام‌شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ سردار بخشعلی کامرانی صالح صبح امروز در بازدید از ایستگاه های صلواتی و محورهای مواصلاتی نهاوند در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به تردد پرشمار زائران از محورهای مواصلاتی استان همدان به مقصد استان‌های غربی و حضور در همایش میلیونی اربعین تمهیدات خوبی برای زائران در نظر گرفته شد.

وی اظهار داشت: با تشکیل چندین ستاد و در راستای خدمت‌رسانی بهتر و به زائران اربعین حسینی پلیس استان همدان با تلاش و به‌صورت شبانه‌روزی در مناطق مختلف و در محورهای مواصلاتی استان مستقرشده است.

فرمانده انتظامی استان همدان افزود: بیش از ۱۰۰ تیم پلیس‌راه و بیش از ۳۵۰ اکیپ پلیس راهور و انتظامی در طول ایام اربعین حسینی امنیت ایستگاه‌های صلواتی و محورهای تردد زائران را بر عهده‌دارند.

وی ادامه داد: به حمدالله امنیت خوبی در استان داریم و پلیس همچنان تا پایان بازگشت زائران اربعین حسینی به خدمت‌رسانی ادامه می‌دهد.

کامرانی صالح گفت: تا امروز ۴ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی استان همدان داشتیم که رقم بسیار بالایی است و تا بعد از اربعین این رقم افزایش خواهد یافت.

وی اظهار داشت: با همکاری خوب مردم با پلیس و تلاش ۲۴ ساعته پلیس هیچ مشکلی در سطح استان نداشته‌ایم.

فرمانده نیروی انتظامی استان همدان افزود: استان همدان به ۵ استان کشور دررفت و برگشت زائران خدمت‌رسانی می کندو با توجه به موج بازگشت زائران این خدمات‌رسانی ادامه دارد.

وی گفت: متأسفانه در چند روز گذشته شاهد واژگونی چند خودرو بودیم که نشان از خستگی و خواب‌آلودگی است که از زائران درخواست داریم از سرعت و عجله خودداری کنند.

کامرانی صالح اظهار داشت: از زائران درخواست داریم به توصیه‌های پلیس در طول مسیر برگشت توجه داشته باشند و با توجه به‌قرار داشتن موکب‌ها در مسیر در صورت خستگی به استراحت بپردازند و سپس به مسیر ادامه دهند.

انتهای پیام/

 
http://dana.ir/1530641
ارسال نظر
نظرات