شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 15:44 منتشر شده در مورخ: 1398/07/26 شناسه خبر: 1530689
امام جمعه گرگان تاکیدکرد؛
قدرت اطلاعاتی ایران یک حقیقت برای جهانیان/بعد از «زم» نوبت سرشاخه های آمد نیوز در داخل ایران است
امام جمعه گرگان گفت: قدرت عوامل اطلاعاتی ایران در دستگیری روح الله زم که علیه نظام اقدامات مخرب و فراوانی انجام می داد نشان داد که صلابت و قدرت ایران یک حقیقت برای جهانیان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ آیت الله سید کاظم نورمفیدی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه گرگان اظهارکرد: دستگیری «روح‌الله زم» مدیر شبکه معاند آد نیوزکه توسط سرویس های اروپایی حفاظت می شد کار بسیار پیچیده و سختی بود که توسط نهادهای اطلاعاتی ما انجام شد.

وی افزود: اطلاعات مهمی از نیروهای اطلاعات فرانسه، آمریکا و صهیونیست در اختیار این فرد قرار داشته است و دستگیری این فرد به مسائل امنیتی کشور کمک می‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان تصریح کرد:  قدرت عوامل اطلاعاتی ایران در دستگیری روح الله زم که علیه نظام اقدامات مخرب و فراوانی انجام می داد نشان داد که صلابت و قدرت ایران یک حقیقت برای جهانیان است.

وی بیان کرد: نفوذ در لایه‌های امنیتی این کشورها و دستگیری چنین فردی نشان داد کشور ایران قدرت انجام کارهای پیچیده اطلاعاتی را دارا است.
نورمفیدی اذعان کرد: این که پیشرفت های امنیتی و اطلاعاتی ایران آشکار است. پس از دستگیری این فرد الان نوبت سرشاخه های این کانال در ایران است؛ افرادی که برای این شبکه برانداز اخبار و اطلاعات گردآوری و مخابره می کردند.

پیاده‌روی اربعین حسینی تبلوری از قیام امام حسین(ع) است

وی در ادامه  با بیان اینکه یزیدیان به دنبال از بین بردن شجره طیبه پیامبر ( ص) بودند، درخصوص اربعین حسینی گفت: امروز جلوه ای از حرکت قیام امام حسین (ع) را در اربعین شاهد هستیم.

امام جمعه گرگان ادامه داد:  پیام امام حسین( ع) برای هر انسانی با هر دینی آشنا است چرا که عدالت یک امر انسانی است.

وی خاطرنشان کرد: انسانیت و ظلم ستیزی شعارهای عاشورا بوده و این شعار متعلق به دین نیست و می بینیم که در حرکت اربعین از ادیان مختلف حضور پیدا می کنند.

ساخت جت آموزشی نیروهای مسلح موجب حیرت جهانیان شد

نورمفیدی با اشاره به ساخت جت آموزشی به همت نیروهای مسلح و بومی بیان کرد: تمام اجزای این جت اعم از  موتور تا قطعات موردنیاز آن تولید داخل بوده و تا ۱۲ کیلومتر می‌تواند ارتفاع داشته باشد و سرعتی نزدیک به سرعت صوت دارد و قادر است در باند ۷۰۰ متری به زمین بنشیند.

نماینده ولی فقیه در گلستان اضافه کرد: ساخت چنین جت آموزشی موجب حیرت جهانیان شده است.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1530689
ارسال نظر
نظرات