شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 13:53 منتشر شده در مورخ: 1398/07/27 شناسه خبر: 1530836
رئیس ستاد مرکزی اربعین کشور عنوان کرد؛
آخرین وضعیت تردد در مرزهای چهارگانه/ زائران به توصیه‌های پیامکی ستاد اربعین توجه کنند/ تقدیر از تلاش‌های خبرنگاران مستقر در مرزها
رئیس ستاد مرکزی اربعین کشور گفت: خوشبختانه هم در آن سوی مرز و هم در داخل خود کشور برای ورود زوار به داخل کشور شرایط پایداری وجود دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، حسین ذوالفقاری، رئیس ستاد مرکزی اربعین کشور در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار در مرز مهران گفت: خوشبختانه هم درآن سوی مرز وهم در داخل خود کشور برای ورود زوار به داخل کشور شرایط پایدار وجود داشته و ترافیک روان است.

وی اظهار کرد: در منطقه مهران صدها دستگاه ها اتوبوس وماشین های مربوط به حمل نقل بین شهری آماده انتقال زائران هستند وهمچنین وجود خودروهای شخصی کمک شایانی بود به کاهش مشکلات در حمل ونقل

ذوالفقاری بیان داشت: از نظر امکانات، تسهیلات، آب و پذیرایی در مرزها مشکل خاصی نداریم ولی زائران به توصیه های پیامکی ستاد اربعین توجه کرده روزهایی را که مناسب هست بازگردند.

وی افزود:در مجموع ضمن اینکه رکورد جدیدی در اعزام زائران به مراسم اربعین داشتیم شرایط رفت وآمد راحت تر بود که یکی از عناصر مهم آن مدیریت زمان خود زائران است.

رئیس ستاد مرکزی اربعین کشورتصریح کرد: امسال با همکاری وهماهنگی همه دستگاهها توانستیم به خوبی وبدون هیچ مشکلی راهپیمایی اربعین را برگزار کنیم وهمچنین حضور فعال خبرنگاران هم کمک بسیار خوبی بوده واز این عزیزان هم تشکر می کنیم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1530836
ارسال نظر
نظرات