شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 10:02 منتشر شده در مورخ: 1398/07/28 شناسه خبر: 1530933
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد خبر داد
رشد 4 برابری بودجه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد/ حسینیه‌ها و مدارس خانه ورزش محلات می‌شوند
مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد گفت: با توجه به اهمیت کار فرهنگی و وظایف متناظر سازمان با 24 دستگاه استان بودجه سازمان در سال جاری رشد 4 برابری داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛عباس ملازینلی در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا؛بودجه مصوب سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد را در سال جاری نزدیک به 40 میلیاردتومان عنوان کرد و گفت: با توجه به اهمیت کار فرهنگی و وظایف متناظر سازمان با 24 دستگاه استان این بودجه در سال جاری رشد 4 برابری داشته است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد افزود: البته به دلیل اینکه شهرداری بودجه دولتی نداشته و خودگردان است این بودجه مشروط به تحقق درآمدها شده و تا به امروز حدود 40 درصد آن به سازمان تخصیص داده‌شده است.

ملازینلی بارد پرخرج بودن سازمان متبوعش اظهار داشت: بودجه سازمان ما تنها 4.2 درصد از بودجه کل شهرداری است و با توجه به حجم بالای فعالیت این رقم به‌خوبی گویا پرخرج بودن یا نبودن ماست.

وی در خصوص شفاف‌سازی قراردادها و مناسبات مالی این سازمان هم گفت: ما نمی‌توانیم بدون دستورالعمل درراستای شفاف‌سازی قراردادهایمان را در معرض عموم قرار دهیم اما به‌طورکلی تمام دستگاه‌های شهرداری تابع فرایندهای حوزه معاونت برنامه‌ریزی و شهرداری هستند بنابراین اگر شهرداری در این زمینه به ما ابلاغ کند حتماً انجام خواهیم داد و هیچ‌چیزی برای پنهان کردن از مردم نداریم.

این مقام مسئول تصریح کرد: بودجه‌ای که برای برگزاری المپیاد محلات در نظر گرفته‌شده بیش از 700 میلیون تومان بوده که با توجه به میزان تخصیصی تنها 350 میلیون تومان آن اختصاص داده‌شده است.

وی در خصوص برگزاری این المپیاد هم اظهار داشت: با توجه به اینکه برگزاری این المپیاد مصوبه شورای شهر است توسط خود سازمان با مشارکت سمن‌ها، انجمن‌ها و نهادها برگزار خواهد شد.

ملازینلی وجود قوانین متناقض را یکی از موانع توسعه شهر و سرمایه‌گذاری در یزد عنوان کرد و گفت: متأسفانه وجود این قوانین موجب شده تا سرمایه‌گذار در شهرداری سردرگم شود بنابراین باید این قوانین متناقض اصلاح شوند تا سرمایه‌گذاران رغبت بیشتری نسبت به سرمایه‌گذاری در شهر پیدا کنند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در بخش دیگری از سخنانش به پتانسیل اماکن مذهبی، حسینیه‌ها و مدارس برای تبدیل‌شدن به خانه ورزش محلات اشاره کرد و ابراز داشت: در محله محمودآباد بخشی از یک حسینیه را تجهیز کردیم و به‌عنوان خانه ورزش محلات در اختیار اهالی محل قراردادیم که البته مکان مناسبی برای ورزش بانوان نیز به‌حساب می‌آید.

وی ادامه داد: درراستای ادامه این حرکت امسال نیز بخشی از حیاط 10 مدرسه شهر را به‌عنوان خانه ورزش محلات تجهیز خواهیم کرد.

انتهای پیام/ح

 

http://dana.ir/1530933
ارسال نظر
نظرات