شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 09:12 منتشر شده در مورخ: 1398/07/28 شناسه خبر: 1530955
نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پس از گذراندن دوره نقاهت ناشی از بیماری قلبی خود برای از سرگیری رقابتهای انتخاباتی اعلام آمادگی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از الجزیره، سناتور «برنی سندرز» از ایالت ورمونت روز شنبه در جمع گروهی از هوادارانش در شهر نیویورک اعلام کرد که برای آغاز دوباره رقابتهای انتخاباتی خود جهت راهیابی به کاخ سفید آماده است.

این نامزد ۷۴ ساله و دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا که چندهفته پیش به دلیل حمله قلبی ناچار شد فعالیتهای انتخاباتی خود را به طور موقت متوقف نماید، در جمع هزاران تن از هواداران خود گفت: «برادران و خواهران، شکی ندارم که انقلابی سیاسی قرار است این کشور را فراگیرد، دونالد ترامپ را از مقام خود برکنار کند و تغییری را که این کشور مدتهاست به آن نیاز دارد، به ارمغان آورد».
 
وی در ادامه از آمادگی خود برای انجام یک مبارزه حماسی جهت دستیابی به مقام ریاست جمهوری آمریکا سخن گفت و در میان تشویق حاضران اعلام کرد: «من برگشتم».
 
گفتنی است که افزون بر مشکلات جسمانی، سندرز باید با رقبای قدرتمندی همچون سناتور «الیزابت وارن» و «جو بایدن» معاون پیشین رئیس جمهور آمریکا نیز رقابت کند.
 
منبع: مهر
http://dana.ir/1530955
ارسال نظر
نظرات