شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 12:21 منتشر شده در مورخ: 1398/07/28 شناسه خبر: 1531064
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی:
اقتدار نیروهای انقلابی در فضای مجازی به نمایش درآمد/ «حب الحسین یجمعنا» قلوب جهانیان را تسخیر کرد
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: هشتگ «حب الحسین یجمعنا» موجب شد تا اقتدار نیروهای انقلابی در فضای مجازی به نمایش درآید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار حبیب شهسواری در گفت‌و‌گو با خبرنگار اروم‌نیوز، با اشاره به انتخاب هشتگ #حب_الحسین_یجمعنا به عنوان ترند نخست توئیتر و شکسته شدن حصر رسانه‌ای راهپیمایی عظیم اربعین حسینی، اظهار داشت: همزمان با اربعین و در اوج حاشیه‌سازی غرب برای حصر رسانه‌ای راهپیمایی عظیم اربعین حسینی، تلاش نیروهای انقلابی در فضای مجازی باعث شد تا همگان در سراسر عالم متوجه اقتدار فعالان مجازی جبهه انقلاب باشند.

وی، افزود: خوشبختانه امروز شاهد فعالیت قشر عظیمی از فعالان انقلابی در فضای مجازی هستیم که همین امر موجب نمایش عظمت و اوج گرفتن این فعالان در سطح بین‌المللی شد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، عنوان کرد: راهپیمایی اربعین حسینی نشانه‌ای از همدلی، هم‌افزایی و هم‌گامی جهان اسلام است که در نهایت تحریم‌های رسانه‌ای و تلاش برای سیاهنمایی در خصوص این اتفاق عظیم، با امنیت و استقبال پرشور مردم مسلمان  از هر دین و آیینی برگزار می‌شود.

وی، ادامه داد: تاکنون هرگونه تهدید از سوی دشمنان در خصوص کم‌رنگ جلوه داده راهپیمایی عظیم اربعین حسینی با شکست مواجه شده بود و انتخاب «حب الحسین یجمعنا» به عنوان هشتگ برتر جهانی در توئیتر به‌عنوان رسانه‌ای در اختیار غرب و آمریکا نشان‌دهنده شکست واقعی تمام مستکبران و دشمنان اسلام در برابر عزت و عظمت مسلمانان است.

سردار شهسواری، در پایان سخنان خود، ضمن قدردانی از تمام فعالان جبهه انقلاب در فضای مجازی، گفت: با همراهی این فعالان مخلص در حال طی کردن مسیر تبدیل تهدیدهای فضای مجازی به فرصت هستیم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1531064
ارسال نظر
نظرات