شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:55 منتشر شده در مورخ: 1398/07/28 شناسه خبر: 1531096
کارشناس هواشناسی:
رگبار پراکنده در مناطق شرقی و ارتفاعات استان یزد
کارشناس هواشناسی اظهار داشت: فردا (دوشنبه) با شمالی شدن جریانات و عبور موج ناپایدار از استان کاهش دمای 2 الی 4 درجه سانتی گراد و گاهی افزایش سرعت باد و عمدتاً در مناطق شرقی و ارتفاعات رگبار پراکنده پیش بینی می گردد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید عباس میرحسینی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا در خصوص پیش بینی هوا در 24 ساعته آینده گفت: طبق نقشه های هواشناسی، از بعدازظهر امروز شاهد افزایش ابر، افزایش سرعت باد خواهیم بود  و احتمال رگبار پراکنده در ارتفاعات و نیمه غربی استان وجود دارد.

وی با اشاره به کاهش دما در روزهای آینده اظهار داشت: فردا با شمالی شدن جریانات و عبور موج ناپایدار از استان کاهش دمای 2 الی 4 درجه سانتی گراد و گاهی افزایش سرعت باد و عمدتاً در مناطق شرقی و ارتفاعات رگبار پراکنده پیش بینی می گردد. 
 
رئیس گروه پیش بینی هواشناسی یزد عنوان کرد: طی روزهای سه شنبه تا پنجشنبه در ساعات بعدازظهر و شب افزایش ابر و در روز پنجشنبه در ارتفاعات و نیمه غربی استان احتمال رگبار پراکنده خواهد بود.

میرحسینی ادامه داد: طی 24 ساعت گذشته گرمترین نقطه استان، بافق با بیشینه دمای 32 درجه سانتی گراد  و خنک‌ترینن مناطق استان نیز سبزدشت، بیداخوید و طرزجان با دمای کمینه هفت درجه سانتی گراد بوده اند.

انتهای پیام/ق
http://dana.ir/1531096
ارسال نظر
نظرات