شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 20:01 منتشر شده در مورخ: 1398/07/28 شناسه خبر: 1531163
رئیس کل دادگستری گلستان:
تلاش برای احیای کارخانه های تعطیل و نیمه تعطیل گلستان آغاز شد
رئیس کل دادگستری گلستان، گفت: روسای دادگستری ها و دادستان ها رابه تلاش برای احیای کارخانه های تعطیل و نیمه تعطیل استان، موظف کردیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ هادی هاشمیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهارکرد: از روسای دادگستری ها و دادستان های استان خواسته ایم ظرف یک هفته با همکاری دستگاه های اجرایی مانند فرمانداری، شهرک های صنعتی و اداره صنعت معدن و تجارت واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل را شناسایی و علت غیرفعال و نیمه فعال بودن را مشخص کنند.

وی افزود: پرونده واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل باید به نوبت با دعوت از مدیران این واحدها بررسی و با حضور دستگاه های اجرایی مرتبط برای فعال کردن دوباره آن ها تلاش شود.

رئیس کل دادگستری گلستان تصریح کرد: برای سرعت بخشی به این کار، همه حوزه های قضایی استان هم موظف هستند ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری شهرستان خود را فعال و اعضای آن را به دبیرخانه مرکز استان اعلام کنند.

وی بیان کرد: بازدید دوره ای همراه با مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط از محل شرکت های فعال، نیمه فعال و غیرفعال هم از برنامه هایی است که باید در اولویت کار ستادهای اقتصاد مقاومتی شهرستان ها باشد.

هاشمیان افزود: ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان همچنین در صدد جمع آوری اطلاعات واحدهای تولیدی است که توسط بانک ها تملک شده است تا راهکاری رونق دوباره این واحد ها هم بررسی شود.

وی تاکید کرد: روسای دادگستری ها و دادستان ها مراقب باشند برای وصول بدهی ها، هیچ واحد تولیدی توقیف نشود.

رئیس کل دادگستری گلستان ر خاتمه گفت: از آغاز سال تاکنون پنج واحد تولیدی تعطیل استان با حمایت ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری، تولید دوباره را از سرگرفته اند که با فعالیت این واحدها ۴۵۰ کارگر بیکار شده دوباره مشغول به کار شدند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1531163
ارسال نظر
نظرات