شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 11:31 منتشر شده در مورخ: 1398/07/29 شناسه خبر: 1541252
فرمانده پلیس‌راه کرمانشاه:
تردد روان در محورهای کرمانشاه/ رانندگان احتیاط کنند
فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه گفت: تردد در محورهای مواصلاتی استان روان و سبک است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد حیدری در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز در خصوص آخرین وضعیت محورهای استان کرمانشاه در موج بازگشت و مسیر تردد زائران حسینی اظهار داشت: با نزدیک شدن به روزهای پایانی بازگشت زائران از طریق مرز خسروی، هم ‌اکنون تردد در محورهای منتهی به این مرز و مسیرهای برگشت زائران روان و سبک است.

فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه افزود: با توجه به بارش باران، مقداری لغزندگی در سطح جاده ها ایجاد شده و رانندگان باید بسیار احتیاط کنند.

این مسئول با بیان اینکه هم اکنون تمام محورهای استان باز بوده و ترددها به خوبی در حال انجام است، گفت: هم اکنون هیچ مشکلی در محورهای استان و مسیرهای تردد زائران وجود ندارد.

سرهنگ حیدری در خصوص میزان حوادث رانندگی طی ایام اربعین حسینی نسبت به مدت مشابه سال قبل گفت: با توجه به افزایش ترددها طبیعتا میزان حوادث رانندگی نیز با افزایش روبرو بوده است.

وی با بیان اینکه بیشترین حوادث رخ داده طی این ایام مربوط به محور حمیل – سرآبله بوده است، بیان داشت:  تا روز گذشته تردد در مسیر برگشت زائران نیمه سنگین و روان بود که امروز به حالت عادی درآمده وسبک و روان است.

فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه پرتردد ترین محور استان را در حال حاضر محور بیستون- کرمانشاه دانست و تاکید کرد: با توجه به لغزندگی جاده رانندگان احتیاط کنند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1541252
ارسال نظر
نظرات