شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 16:01 منتشر شده در مورخ: 1398/07/29 شناسه خبر: 1541259
هتک حرمت به پیامبر اسلام (ص) خشم شدید مسلمانان انگلیس را برانگیخت
مشاور وزارت مسکن، جوامع و دولت محلی و عضو حزب کارگر، کاریکاتورهایی را از عیسی مسیح (ع) و حضرت محمد (ص) در صفحه فیس بوک خود به اشتراک گذاشت و خشم مسلمانان انگلیس را برانگیخت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "تیتریک"؛ پس از آنکه "مارتین بریجمن" مشاور وزارت مسکن، جوامع و دولت محلی (MHCLG) و عضو حزب کارگر کاریکاتورهایی را از عیسی مسیح (ع) و حضرت محمد (ص) در صفحه فیس بوک خود به اشتراک گذاشت، مسلمانان انگلیس خشم خود را ابراز کردند.

به گزارش میل آنلاین، پست های او بین نوامبر سال 2018 و مارس 2019، 3 ماه پیش پس از آنکه یکی از اعضای مسلمان حزب محلی کارگر در ایلفورد شکایت کرد، کشف شد.

حزب کارگر انگلیس اعلام کرد که اقدام بریجمن را تحت تحقیق و بررسی قرار می دهد.

 

 

 

با این حال، اعضای مسلمان حزب محلی از حزب کارگر به خاطر عدم سرعت عمل در این مورد انتقاد کرده و از رهبران این حزب خواستند تا موضع سخت تری نسبت به بریجمن داشته باشند.

"خایر چوهری" عضو دیگر و مشاور حزب کارگر انگلیس از ایلفورد گفت که وقتی این پست ها را در فیس بوک دید، شوکه و مضطرب شد.

سخنگوی وزارت مسکن، جوامع و دولت محلی گفت: "با اینکه نمی توانیم در مورد مسائل شخصی کارکنان خود صحبت کنیم، اما این وزارتخانه رویکرد "تحمل صفر" را در برابر هرگونه نژادپرستی یا تبعیض مذهبی اتخاذ می کند."

وی افزود: "رفتار تبعیض آمیز از هر نوع که باشد کاملا غیر قابل قبول است. ما انتظار داریم که تمام کارکنان این وزارت از ارزش ها و خط مشی خدمات مدنی حمایت کرده و آن را تقویت کنند. ما زودتر از حد تصور مردم اقدامات مناسب در این خصوص را انجام خواهیم داد."

حزب کارگر گفت که به منظور رسیدگی به شکایت ها از رویکرد تحمل صفر استفاده می کند، اما نمی تواند در مورد پرونده های فردی اظهارنظر کند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1541259
ارسال نظر
نظرات