شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:13 منتشر شده در مورخ: 1398/07/29 شناسه خبر: 1541343
کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان زنجان:
کاهش محسوس دمای هوا در استان زنجان/ هوای زنجان فردا بارانی می‌شود
کارشناس هواشناسی استان زنجان با اشاره به اینکه دمای هوا تا پایان هفته تغییر نامحسوسی خواهد داشت گفت: از فردا بر شدت بارشها در استان زنجان افروده می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سونا سرفی در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به پیش‌بینی وضعیت هوای استان زنجان در 24 ساعت آینده اظهار کرد: فردا به میزان شدت بارشهای در استان زنجان افزوده خواهد شد.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان تصریح کرد: دما هوا روز گذشته با کاهش محسوسی همراه شد و پیش بینی شده دمای هوا تا پایان هفته به در وضعیت خواهد بود و در چند روز آینده تغییراتی در دما نخواهیم داشت.

وی ابراز کرد: تا پایان هفته هوای استان زنجان ابری پیش‌بینی شده و به دلیل پوشش ابری دمای هوا افت چندانی نخواهد داشت و کشاورزی نگران سرما زدگی در این نباشند.

صرفی بیان کرد: هوای استان زنجان در حال حاضر آسمانی ابری و در برخی مناطق مه آلود است و امروز شاهد بارش باران به صورت پراکنده در برخی از مناطق خواهیم بود.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان عنوان کرد: امروز میزان بارشها در برخی نقاط استان زنجان کم شده و از فردا مجددا بارشها آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1541343
ارسال نظر
نظرات