شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 14:43 منتشر شده در مورخ: 1398/07/29 شناسه خبر: 1541365
مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان قزوین:
هفتمین جشنواره ملی "رسانه‌های دیجیتال رضوی" برگزار می‌شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان قزوین گفت: هفتمین جشنواره "رسانه‌های دیجیتال رضوی" از سری برنامه‌های هفدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) با مضمون جلوه‌های فرهنگ رضوی در قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدحسین اسماعیلی در گفت‌وگو با  صبح قزوین با اشاره به برگزاری جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی اظهار کرد: اداره‌کل فرهنگ و ارشاد با همکاری بنیاد بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد، هفتمین جشنواره ملی جلوه‌های فرهنگ رضوی در فضای مجازی را با عنوان #امام_رضا_را_دوست_دارم برگزار می‌کند.

وی افزود: این جشنواره با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، هم‌افزایی فعالان عرصه فضای مجازی در ترویج آموزه‌های دینی و اهل بیت علیه السلام به ویژه امام رضا(ع) در جامعه، تجلیل از فعالان فضای مجازی در حوزه گسترش فرهنگ رضوی و تولیدکنندگان آثار فاخر با رویکرد فرهنگ دینی و تولید محتوا با رویکرد ارزشی، دینی و انقلابی در فضای مجازی برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان قزوین عنوان کرد: ارزش‌های اخلاقی(صداقت، امانتداری، کرامت انسان‌ها، حفظ آبروی افراد، رزق حلال) و ضدارزش‌های اخلاقی (دروغ، خیانت در امانت، تهمت و افترا، حرام‌خواری)، ارزش‌های اجتماعی (روابط اجتماعی، روابط خانوادگی، روابط با گروه دوستان، وقف، کار و تولید، مسئولیت پذیری، محیط زیست)، ارزش‌های حاکمیتی (اهداف نظام اسلامی، عدالت، رسیدگی به امور مردم، روابط متقابل مردم و مسئولان)، زیارت (زیارت عارفانه، خاطرات سفر زیارتی، دلنوشته‌های زیارت، واگویه‌های زیارت، زیبایی و معنویت حرم مطهر، شفاعت) از جمله موضوعاتی است که می‌توان برای شرکت در جشنواره از آنها استفاده کرد.

وی تاکید کرد: برای اینکه موضوعات مناسبی تهیه شود علاقمندان می‌توانند از منابعی مانند آموزه‌های قرآن کریم، احادیث اهل بیت(ع) به ویژه امام رضا(ع) و سخنان و آثار بزرگان، صاحب‌نظران، اندیشمندان و هنرمندان برای تولید و انتشار آثار مناسب در شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن­‌های فرهنگی، هنری و رسانه­‌ای استفاده کنند.

اسماعیلی بیان کرد: آثار منتشره در شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن­‌های پرمخاطب فرهنگی، هنری و رسانه‌ای با هشتگ امام_رضا_را_دوست_دارم، امام_رضا، امام_رئوف در قالب‌های عکس نوشته، متن، گرافیک و اینفوگرافی، ویدئو و نماهنگ(کلیپ)، پویانمایی(انیمیشن) و موشن گرافیک باید منتشر شود.

وی بیان کرد: علاقمندان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن‌های 02833691404-02833370197 دبیرخانه جشنواره رضوی تماس بگیرند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1541365
ارسال نظر
نظرات