شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 12:47 منتشر شده در مورخ: 1398/07/30 شناسه خبر: 1541523
در گفت‌وگویی عنوان شد؛
ایجاد هزار و 800 فرصت شغلی با راه‌اندازی پروژه گندله‌سازی/ روند طولانی ترخیص کالا از گمرک عامل کند شدن پیشرفت فیزیکی این پروژه
مدیر پروژه گندله سازی شرکت سنگ آهن گهرزمین گفت: با راه اندازی پروژه گندله سازی شرکت سنگ آهن گهرزمین هزار و 800 فرصت شغلی ایجاد خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از راه آرمان؛ حسن امین زاده مدیر پروژه گندله سازی شرکت سنگ آهن گهر زمین صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مجموعه اقدامات و فعالیت های این شرکت در راستای پیشرفت پروژه گندله سازی گهر زمین با ظرفیت 5 میلیون تن در حال اجرا است.

وی افزود: تا پایان شهریور ماه این پروژه بیش از 95 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و امیدواریم این پروژه تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

مدیر پروژه گندله سازی شرکت سنگ آهن گهرزمین مطرح کرد: عملیات اجرایی این پروژه از سال 1393 آغاز شده و در دو بخش شامل فعالیت پیمانکار خارجی و پیمانکار داخلی در حال اجراست.

امین زاده یادآور شد: پیمانکار خارجی این طرح، اتوتک است که کارهای مهندسی پایه و تامین تجهیزات اصلی در این پروژه را انجام می دهد.

وی ادامه داد: پیمانکار داخلی هم که به صورت EPC به معنی اجرا، نصب و راه اندازی قطعات مربوط به پروژه در حال فعالیت است لازم به ذکر است که این شرکت اقدامات مربوط به بازنگری مهندسی این پروژه را نیز انجام می دهد.

مدیر پروژه گندله سازی شرکت سنگ آهن گهرزمین تصریح کرد: تجهیزات بخش خارجی 6 هزار و 432 تن و داخلی 9 هزار و 740 تن است که در مجموع 17 هزار تن تجهیزات برای این پروژه نیاز است و تاکنون 16 هزار و 700 تن آن به پروژه وارد شده و عملیات اجرایی آن به پایان رسیده است.

امین زاده بیان داشت: این پروژه 12 هزار تن سازه فلزی دارد که 11 هزار و 900 تن نصب شده و تنها 100 تن از آن باقی مانده است.

وی خاطرنشان کرد: با راه اندازی این طرح 500 نفر به صورت مستقیم و هزار و 200 نفر به صورت غیر مستقیم مشغول به کار خواهند شد.

مدیر پروژه گندله سازی شرکت سنگ آهن گهرزمین یکی از علل تاخیر در اجرای این پروژه را روند طولانی ترخیص کالا از گمرک خواند و ابراز داشت: همین امر سبب کند شدن پیشرفت فیزیکی این پروژه شده است.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1541523
ارسال نظر
نظرات