شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 15:22 منتشر شده در مورخ: 1398/08/09 شناسه خبر: 1543774
مسئول مرکز فضای مجازی سپاه شهدا:
هشتگ «رزمایش اقتدار بسیج» ترند برتر توئیتر فارسی شد
مسئول مرکز فضای مجازی سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: همزمان با نخستین روز از رزمایش گردان‌های بسیج در آذربایجان‌غربی، هشتگ «رزمایش اقتدار بسیج» ترند اول توئیتر فارسی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جلال‌الدین اعظمی در گفت‌و‌گو با اروم‌نیوز، اظهار داشت: همزمان با برگزاری رزمایش گردان‌های بیت‌المقدس بسیج در شهرستان‌های مختلف آذربایجان‌غربی، فعالان فضای مجازی استان هشتگ «رزمایش اقتدار بسیج» را ذیل پیام‌های مرتبط با رزمایش الی بیت‌المقدس منتشر می‌کنند.

وی، افزود: در نخستین روز از رزمایش، فعالان فضای مجازی توانستند این هشتگ را ترند نخست توئیتر فارسی کرده و اقتدار بسیجیان در فضای مجازی را نمایان سازند.

مسئول مرکز فضای مجازی سپاه شهدای آذربایجان‌غربی ، عنوان کرد: همچنین هشتگ‌های «اقتدار دارالمومنین» با همت فعالان شهرستان خوی، «رزمایش اقتدار» با همت فعالان شهرستان پلدشت و «عاشوراییان ارومیه» با همت فعالان ارومیه در رده‌های چهارم، ششم و هفتم ترندهای برتر توئیتر فارسی قرار دارند.

وی، فعالیت در عرصه فضای مجازی را یکی از اصلی‌ترین ماموریت‌های بسیج در آذربایجان‌غربی دانست و گفت: بسیجیان استان آمادگی مقابله با هرگونه تهدیدات نرم دشمن را دارند و در کنار توانمندی‌های رزمی و نظامی، نسبت به فعالیت در این عرصه نیز فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1543774
ارسال نظر
نظرات