شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 11:18 منتشر شده در مورخ: 1398/08/11 شناسه خبر: 1544038
نماینده خبرگان رهبری:
تصور برقراری ارتباط با آمریکا و حل مشکلات کشور خیال باطلی بیش نیست
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: برخی افراد در داخل کشور تصور می کنند برای حل مشکلات ایران باید دست به دامان آمریکا شد که این تصور بسیار غلطی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیت‌الله سید علی‌اکبر قریشی در گفت‌وگو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به لزوم ناامیدی از آمریکا و سابقه بی‌شمار بدعهدی‌های آمریکا در دیپلماسی جهانی، اظهار داشت: برخی افراد در داخل کشور تصور می‌کنند برای حل مشکلات ایران باید دست به دامان آمریکا شد که این تصور بسیار غلطی است چرا که آمریکا بارها بدقولی ها و بدعهدی های خود را به اثبات رسانده و آزموده را دوباره آزمودن کار خطایی است.

وی، افزود: خروج آمریکا از برجام و شیطنت هایی که بارها طی مذاکرات با تیم مذاکره کننده داشته است نمونه واضح شکستن عهد و پیمان آمریکا در عرصه بین‌المللی بوده و هیچ لزومی برای اعتماد دوباره به این کشور وجود ندارد.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری، با اشاره به اصرار برخی از افراد در داخل کشور به برقراری ارتباط با آمریکا، اذعان کرد: آمریکا بارها با پیمان‌شکنی‌هایش ثابت کرده که غیرقابل اعتماد است با این وجود هنوز هم برخی از افراد با بی خردی سعی در برقراری ارتباط مجدد با آمریکا دارند و چاره مشکلات کشور را متصل به ارتباط با شیطان بزرگ می دانند که تصور غلطی است.

وی، با تاکید بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه برای پیشرفت باید تکیه بر توان داخلی و کارگر ایرانی داشته باشیم، ابراز کرد: رسیدن به قله‌های پیشرفت و تکنولوژی و آبادانی در سایه اعتماد به توان داخلی را هم اکنون می توانیم با تمام وجود لمس کنیم که این نتیجه اعتماد به جوان ایرانی است.

آیت‌الله قریشی، با اشاره به فرارسیدن سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام راحل در ۱۳ آبان ۵۸ افزود: قشر دانش آموز و دانشجویان در اوایل انقلاب تودهنی سختی به ایادی استکبار زده و سفارت آمریکا در تهران را که تبدیل به لانه جاسوسی شده بود تسخیر کردند، امسال نیز همانند سال های گذشته با شرکت آحاد مختلف مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان بار دیگر به جهانیان ثابت می کنند که پای آرمان‌های خود هستند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1544038
ارسال نظر
نظرات