شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 15:00 منتشر شده در مورخ: 1398/08/18 شناسه خبر: 1545856
فرمانده انتظامی استان مرکزی خبر داد؛
کشف میلیاردی کالای قاچاق در یک شرکت صنعتی اراک
فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف ۱۲ میلیارد ریال پودر بدن‌سازی و ۲۲ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در عملیات پلیس در بازرسی از یک شرکت صنعتی اراک خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی فرمانده انتظامی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت:‌ با تشدید طرح‌های عملیاتی پلیس استان در مبارزه با قاچاق کالا،‌ مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان در انجام تحقیقاتی از نگهداری اقلام قاچاق در یک شرکتی واقع در شهرستان اراک مطلع شدند.

وی افزود:‌ با تکمیل تحقیقات نامحسوس مأموران انتظامی این محل شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی مورد بازرسی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مرکزی اضافه کرد: در این عملیات ۲ هزار و ۴۰۰ قوطی و کیسه پودرهای بدن‌سازی که به‌منظور انتقال به تهران در این محل دپو شده بود، کشف شد.

وی ادامه داد: در ادامه این عملیات و در بازرسی انجام‌شده از یکی دیگر از سوله‌های این شرکت صنعتی، ۲۲ دستگاه استخراج ارز دیجیتال نیز که در حال فعالیت بود، کشف شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی تصریح کرد:‌ در ارزیابی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی ارزش پودر و قرص‌های کشف‌شده در حدود ۱۲ میلیارد ریال و ارزش ریالی دستگاه‌های استخراج ارز نیز ۹۰۰ میلیون ریال برآورد شد.

مفخمی شهرستانی با تأکید بر تداوم طرح‌های عملیاتی پلیس در مبارزه با قاچاق کالا خاطرنشان کرد: در این عملیات ۲ نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1545856
ارسال نظر
نظرات