شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 08:38 منتشر شده در مورخ: 1392/07/22 شناسه خبر: 18029
رحیم مخدومی دبیر ششمین جشنواره ادبی «یوسف» شد
شورای تخصصی قصه و رمان سازمان هنری و ادبی دفاع مقدس «رحیم مخدومی» را به عنوان دبیر ششمین جشنواره ادبی «یوسف» انتخاب کرد. این جایزه پس از یکسال وقفه به دلیل کمبود بودجه بهمن‌ماه یا اسفند سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا،به نقل از تسنیم، شورای تخصصی سیاست‌گذاری قصه و رمان سازمان هنری و ادبی دفاع مقدس در آخرین جلسه خود که روز دوشنبه هفته گذشته با حضور احمد شاکری، خسرو باباخانی، عباس جعفری‌مقدم،‌ رحیم مخدومی و گلعلی بابایی برگزار شد،‌ رحیم مخدومی را به عنوان دبیر علمی ششمین جشنواره ادبی یوسف انتخاب کرد.

ششمین جشنواره ادبی یوسف که به دلیل کمبود بودجه سال گذشته برگزار نشد،‌ اواخر امسال در بهمن ماه یا اسفند برگزار خواهد شد. در پنجمین دوره جایزه ادبی یوسف، برای اولین بار مجموعه داستان‌های کوتاه دفاع مقدس منتشر شده در سال 1389، مورد ارزیابی قرار گرفت و بنابراین در ششمین دوره، مجموعه داستان‌های کوتاه دفاع مقدس منتشر شده در سال 90، مورد ارزیابی قرار می‌گیرد تا برترین داستان­­های کوتاه این سال انتخاب شوند.

مسئولان برگزاری ششمین دوره این جشنواره هم‌اکنون در حال بررسی این نکته هستند که کتاب‌های چاپ شده در حوزه داستان‌های دفاع مقدس که سال گذشته قرار بود در ششمین دوره این جایزه نیز به داستان‌های چاپ نشده افزوده شود،‌ در این دوره لحاظ شوند یا خیر.

انتهای پیام/ک

http://dana.ir/18029
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی