شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 15:31 منتشر شده در مورخ: 1394/02/15 شناسه خبر: 299887
تیم تولید «رسوایی ۲» در حال برنامه ریزی است تا بعد از ماه مبارک رمضان یعنی اواخر تیرماه و اویل مردادماه، فیلم‌برداری این پروژه سینمایی را شروع کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از جهان، مهرماه سال گذشته «رسوایی ۲» به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی مسعود ده‌نمکی پروانه ساخت گرفت.

دی‌ماه سال گذشته مسعود ده نمکی فیلمبرداری بخش‌هایی از این فیلم را همزمان با دربی استقلال-پرسپولیس کلید زد.

تنها قراردادی که از بازیگران این فیلم بسته شده بود مربوط به حضور شیلا خداداد در فیلم است که البته با تصمیمات نهایی، نقش آفرینی او در این فیلم منتفی است. وضعیت حضور اکبر عبدی به عنوان بازیگر نقش روحانی فیلم هنوز مشخص نیست. اما عبدی در آخرین اظهار نظرخود گفته است که برای حضور در فیلم جدید ده‌نمکی از سفر ترکیه برگشته است.

فرشاد گل سفیدی مدیر فیلمبرداری و مجتبی امینی مدیر تولید این پروژه سینمایی هستند. برنامه ریزی تولید «رسوایی ۲» به گونه ای است که بعد از ماه مبارک رمضان یعنی اواخر تیرماه و اویل مردادماه، فیلم‌برداری کار شروع می‌شود.

چندی قبل، ده نمکی طی یادداشتی که در آستانه‌ی چهل‌وششمین سال زندگی‌اش نوشته بود از شروع یک دوران جدید در سینمایش پس از ساخت ده فیلم سینمایی که طی ده سال ساخته است گفت: ان شاءالله امسال «رسوایی ۲» پایانی بر آن ۱ ایده باشد و خیال حضرات راحت شود. شاید یک روز برای من جوایزجشنواره مهم بود اما وقتی دیدم کپی‌های ناشیانه این آثار جایزه می‌گیرند فهمیدم ماجرا چیز دیگری است، شاید زمانی آرای مردمی جشنواره برای من مهم بود اما وقتی دیدم آنهایی را که برنده اعلام می‌کنند در اکران عمومی، مردم آنها را نمی‌بینند فهمیدم متر و ملاک مردمی بودن این‌ها نیست.

ده نمکی امور تولید را طوری پیش می‌برد که نهایتا فیلمبرداری کار تا اواخر تابستان به انجام برسد و بعد از انجام کارهای فنی برای حضور یا عدم حضور فیلمش در جشنواره سی و چهارم تصمیم گیری کند.

«رسوایی۲» در یک شهر فرضی اتفاق می‌افتد؛ مضمون عرفانی را دنبال می‌کند و داستانی تخیلی را روایت می‌کند. ظاهرا فیلم به دلیل داستان تخیلی خاص آن با جلوه‌های ویژه زیادی همراه خواهد بود.

 

انتهای پیام/ف

http://dana.ir/299887
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی