شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 11:06 منتشر شده در مورخ: 1394/02/20 شناسه خبر: 303517
هر دم از این باغ بری می‌رسد
وزارت ارشاد باز هم بند به آب داد
وزارت ارشاد به موسیقی رپ مجوز داد، چندی پیش پیروز ارجمند گفته بود: آلبوم‌های رپ که برای بررسی و صدور مجوز به دفتر موسیقی ارسال شده است، هیچ‌کدام مشخصاتی که مورد قبول ما باشند را دارا نیستند، هنوز هیچ آلبومی در ژانر موسیقی «رپ» مجوز نگرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانابه نقل از بلاغ، آلبوم موسیقی «فراموشی» کاری از گروه «اتل متل» با عرضه در بازار موسیقی، اولین آلبوم رپی لقب گرفت که تاکنون موفق به کسب مجوز رسمی از دفتر موسیقی وزارت ارشاد می‌شود.


این آلبوم که ۱۰ سال پیش ساخته شده و سازندگان آن طی این مدت بار‌ها برای دریافت مجوز اقدام کرده بودند که سرانجام پس از یک دهه این آلبوم با اخذ همه مجوزهای لازم از سوی دفتر موسیقی روانه بازار موسیقی کشور شده است.

«پینوکیو»، «ه‌مان طور که او می‌خواست»، «سقوط آزاد»، «ناکجا»، «دوباره تا همیشه»، «من شدن»، «یک خواب بد» و «تو با منی» عناوین ۸ قطعه این آلبوم هستند.

آلبوم «فراموشی» را سیروس گرامی آهنگسازی کرده و کاوه‌عابدین هم کار تنظیم قطعات را برعهده داشته است. ماکان اشگوری، سیروس گرامی، امیر صارمی، پویا اخصایی نیز نوازندگان این آلوبم هستند.

بر اساس این گزارش، آلبوم موسیقی «فراموشی» کاری از گروه «اتل متل» با عرضه در بازار موسیقی، اولین آلبوم رپی لقب گرفت که تا کنون موفق به کسب مجوز رسمی از دفتر موسیقی وزارت ارشاد می‌شود.

این آلبوم درحالی روانه بازار موسیقی شده است که چندی پیش پیروز ارجمند گفته بود: آلبوم‌های رپ که برای بررسی و صدور مجوز به دفتر موسیقی ارسال شده است، هیچ‌کدام مشخصاتی که مورد قبول ما باشند را دارا نیستند. هنوز هیچ آلبومی در ژانر موسیقی «رپ» مجوز نگرفته است.
انتهای پیام/گ

 

http://dana.ir/303517
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0258 sec