شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 19:47 منتشر شده در مورخ: 1392/09/08 شناسه خبر: 32229
گلدون وبلاگی جمعه/
دولت در زنگ حساب انشاء خواند/ انصاف ظریف برتر از اعتدال روحانی
در گلدون وبلاگی امروز میخوانیم: گام بعدی مذاکرات – طنز ۳۰ یا ۳۰/ قالب شهادت امام سجاد علیه السلام/ والیبالیست‌های افراطی را تنبیه کنید/ چوب ناعادلانه بی تدبیری/ انصاف ظریف برتر از اعتدال روحانی/ دولت در زنگ حساب انشاء خواند/ نرم‌افزار احادیث قدسی آندروید

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا؛  سایت حرف تو  به منظور گسترش مطالب نخبگان وبلاگ نویس، روزانه بسته ای را تحت عنوان " گلدون وبلاگی " از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار دهد. بر این اساس از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم در باز نشر این بسته ما را یاری نمائید.

لازم به ذکر است یقیناً مطالب بسیاری زیادی در فضای وبلاگی کشور وجود دارد که شایسته بهترینها هستند، لذا گلچین این مطالب به معنای نادیده گرفتن زحمات دیگر وبلاگ ها نمی‌باشد. بر این اساس از تمامی وبلاگ نویسانی که خواهان انتشار مطلبشان در این بخش هستند خواهشمندl است مطالب تولیدی خود را  در قسمت " ارسال مطلب" سایت حرف تو، .ارسال نمایند.

-------------------------------------------------

* گام بعدی مذاکرات – طنز ۳۰ یا ۳۰

گام بعدی مذاکرات - طنز 30 یا 30

نوبت شما به نقل از وبلاگ “معبر سایبری فندرسک” نوشت:

بدلیل اینکه ۵ آذر سالروز تولدم هست گفتم یه مطلب طنز بنویسم.

بریم خدارو شکر کنیم این توافقنامه ژنو تازه گام اولش بوده. خدا بخیر بگذرونه گام های بعدی رو. به احتمال زیاد در گام بعدی ایران موظف خواهد بود تا تمام فعالیت های والیبال خودش رو معوق کنه به دلیل باخت تیم ملی والیبال آمریکا در برابر ایران. طی این توافقنامه ایران می بایست تمام تمرینات تیم ملی والیبال بزرگسالان خود را متوقف نموده و از تربیت بازیکنان زیر ۲۰ سال تا بالای ۵ سال خود، تا شش ماه آینده خودداری نماید. ایران موظف خواهد بود تا حمید استیلی را بخاطر زدن گل به تیم ملی آمریکا در بازی های جام جهانی، به پلیس اینترپل تحویل دهد و مهدی مهدوی کیا را که بخاطر زدن گل به آمریکا ازخدمت معاف شده بود را به خدمت سربازی بفرستد.


همچنین ایران موظف خواهد بود تمام فعالیت های هوا و فضای خود از قبیل پرتاب ماهواره های امید و خسرو و نادر وحمیــــــــــــد(تبرکه) به فضا خودداری نماید. و نیز ایران موظف خواهد بود پهپاد های جاسوسی شکار شده آمریکا را هرچه سریعتر به این کشور برگرداند و تمام اطلاعات ریکاوری شده آنرا حذف نموده و از این پهپاد ها معذرت خواهی نماید. در پی آن آمریکا متعهد خواهد بود تا یک شعبه هالیوود در ایران راه اندازی نموده و ساخت اکانت یاهو را برای ایران باز نماید.

ادامه مطلب 

****************************************************

* قالب شهادت امام سجاد علیه السلام

 

قالب شهادت امام سجاد علیه السلام

 

وبلاگ “صالحون” نوشت:

خیلی وقته که دستم به طراحی قالب نرفته… حتی وقت نکردم قالب های قبلی صالحون رو دوباره بازنشر کنم ، خدا هیچکی رو درگیر مشکلات نکنه… البته در این که خداوند هیچ وقت بد بنده خودش رو نمیخواد رو قبول دارم ، شاید قسمت این طوره…

با توجه به فرارسیدن ایام شهادت حضرت امام سجاد(ع) تصمیم گرفتم تو این تعطیلی آخر هفته یک قالب هم که شده برای امام العارفین ، امام سجاد (ع) آماده کنم ان شاء الله آقاجان قبول کنن… 

مشاهده و دانلود قالب شهادت امام سجاد علیه السلام در ادامه مطلب :

ادامه مطلب

*****************************************

* والیبالیست‌های افراطی را تنبیه کنید

وبلاگ  “ایران اسلامی” نوشت:

 

تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران ، در مسابقات جام جهانی ،تیم آمریکا را شکست داد.

چیزی که تعجب همگان را بر می انگیزد و دهان اینجانب را کماکان (از تعجب) باز گذاشته است.

آیا (عایا !!!) شکست دادن ایالات متحده ، آن هم در آستانه مذاکرات ، صحیح می باشد؟!

اصلا به نظر بنده ، بهتر بود جهت بهبود روابط و همچنین نشان دادن حُسن نیت خود ، این بازی را واگذار می کردیم …

به هر حال ایران اسلامی درحال صلح ( !!! ) با جهان ( بخوانید آمریکا و متحدان ) میباشد…

احیانأ خدای ناکرده (زبانم لال) از دست مان ناراحت نشوند این جماعت مظلوم…

به هر حال این انتظار می رود که هر چه سریع تر نسبت به این عمل زشت و ناپسند واکنش نشان داده شود !!!

لذا این توقع را از جانبداران دوستی با آمریکا و همچنین حامیان حذف شعار « مرگ بر آمریکا » داریم که با صدور بیانیه ای ، این عمل وقیح را محکوم کرده و هر چه سریع تر در صدد توقف این اعمال افراطی گونه !!! برآیند…

ادامه مطلب 

*******************************************

* چوب ناعادلانه بی تدبیری

وبلاگ " سیاست روز " نوشت :

جناب آقای رئیس جمهور که دولت قبلی را با چوب ناعادلانه بی تدبیری کوبیدند باید بدانند که با ملتی بزرگ حرف می زنند که انقلاب مشروطه را در تاریخ خود به یادگار دارند ، انقلابی که قبل از انقلاب های مسکو و دیگر انقلاب های مهم جهان شکل گرفته بود، بیرون زدن بیشتر رگ گردن بعضی ها در مصاحبه ها نمی تواند نشانه دلسوزی بیشتر و کار بلدی شان باشد وقتی از مردم ایران تعریف می شود باید به شعور آنها هم احترام گذاشته شود رای دولت قبل در هشت سال قبل شش میلیون از انتخابات جدید بیشتر بود ، پس چرا از مردم ایران تعریف می شود و بعد هم به رای آنها به دولت های مختلف توهین می شود تاریخ برای همه قضاوت خواهد کرد.

به خوبی معلوم می شود که امتیاز گرفتن دولت فقط به اقتدار بیشتر ایران بستگی دارد نه بصیرت و عده و گروهی خاص چرا که آنها فقط تا جایی امتیاز می دهند که ناتوان تر شده باشند ، وگرنه اگر به اعتماد بود که گفتگوی تمدنهای آقای خاتمی خیلی برش بیشتری برای اعتماد سازی آنها داشت تا اعتدال و غیره .

اگر امریکائیان به عقلانیت کامل در مورد مردم و نظام ایران رسیده باشند دیگر نخواهند گذاشت که ایران کشتی حجت حقانیت خودش را بر نوک اشتباهات آمریکائیان براند، ولی ظاهرا این طور نیست و آنها از سر استیصال و ناچاری به این مذاکرات تن داده اند ، آنها در سوریه ضربه کاری را از ایران خورده اند ، انقلاب اسلامی ایران در قبال چپاولگری ها و تجاوزات آمریکا در موقعیتی بسیار بزرگ تر ، و در مبارزه ای به وسعت یک جبهه جهانی قرار دارد ، نه در موقعیت یک معامله در مذاکرات.

ادامه مطلب 

*******************************************

* انصاف ظریف برتر از اعتدال روحانی 

 

وبلاگ " سلمان علی (ع) " نوشت:

این موفقیت را قطعاً‌ مرهون تلاشهای مسئولان ذیر ربط قبلی هستیم.
به یاری خدا، مقاومت و صبر و متانت شما ملت بزرگ به نتیجه رسید و مذاکرات با موفقیت پایان یافت.

دو جمله فوق از جملات دقیق دکتر ظریف هستند،‌ ایشان در جمله ی اول توافق هسته ای را به عنوان یک موفقیت قلمداد کرده و این موفقیت را مرهون تلاش های مسئولان قبلی می داند و در جمله دوم مقاومت ملت را عامل به نتیجه رسیدن مذاکرات می داند.
این جملات از یک تفکر انقلابی سرچشمه می گیرد، آقای ظریف اعلام می کند که مذاکره بدون مقاومت به نتیجه نمی رسد. آجر مذاکره تنها بر بستر مقاومت است که قابل چیدن است،‌ بستر مذاکره اگر مقاوم نباشد دیوارش به آوار تبدیل می شود، آقای دکتر ظریف می داند که اگر دولت آمریکا به اشتباهش در عدم پذیرش پیشنهاد 2003 ایران اعتراف می کند، اگر اوباما به مذاکره در  ژنو روی خوش نشان می دهد، اگر کری در حین مذاکره فریاد ظریف را تحمل می کند، اگر در ازای این توافق سختی و سنگینی پاسخگویی به عرب و صهیون و کنگره را به جان می خرند، اگر برای توجیه موفقیتشان به دروغ و تحریف محتوای مذاکرات متوسل می شوند، همه و همه نتیجه اقتدار رهبری، مقاومت و وحدت مردم، به ثمر نشستن خون دانشمندان هسته ای و صلابت مذاکره کنندگان قبلی است که تزلزل به خود راه ندادند.

ادامه مطلب 

*******************************************

* دولت در زنگ حساب انشاء خواند

وبلاگ " پنجره بیست و هفتم " نوشت:

صبح امروز یکی از روزنامه های کشور برای پوشش خبری گزارش صد روزه ی رئیس جمهور از این تیتر بالا استفاده کرده بود.

 عده ی زیادی بر این باورند که کشور ما هم اکنون در شرایط خاص سیاسی به سر می برد به قول بعضی از دوستان که البته این حرفشان با کمی کنایه همراه است سی سال است که ما در شرایط حساس کنونی هستیم. با این پیش زمینه ی فکری امروز ما بیش از هر زمان دیگری به هم صدایی و اتحاد نیازمندیم.

حال به نظر شما چنین تیترهایی در چنین شرایطی باعث تضعیف کشور و ایجاد تفرقه نمی شود؟ در شرایطی که حتی رهبری هم از مذاکرات ژنو دفاع کرده اند ما نباید از در افکار عمومی از دولت آقای روحانی دفاع کنیم؟ در یک نگاه اولیه شاید اینطور به نظر برسد اما واقعیت ماجرا می تواند کمی چند لایه تر و پیچیده تر از این باشد در درجه ی اول ما نباید مسائل را با هم درآمیزیم حمایت رهبری از مذاکرات ژنو امری طبیعی و در خور انتظار است ایشان از همه ی دولت ها به خصوص در ابتدای کارشان و سیاست های اولیه دفاع می کنند در ضمن نباید فراموش شود که حمایت درجه دارد سطح دارد اگر مثلا امام خمینی یک جا از کسی دفاع کرد آیا این به آن معنی است که دیگر کسی این فرد را نقد نکند مگر غیر از این است که خود آقای روحانی بارها بر تنوع افکار و لزوم مطرح شدن همه ی افکار مخالف و موافق تاکید کرده اند البته من اینجا نمی خواهم به درستی یا نادرستی سیاست های دولت و ایشان بپردازم. چه بسا خیلی از این سیاست ها قابل دفاع و با توجه به شرایط کنونی درست و منطقی به نظر برسد عملکرد آقای روحانی تا همین الان در بعضی از ابعاد نه تنها قابل دفاع است که شاید قابل تقدیر و تشکر هم باشد.

ادامه مطلب

****************************************

* نرم‌افزار احادیث قدسی آندروید

 

وبگاه “خورشید شیعه” نوشت:

این بار برای شما بازدیدکنندگان و کاربران عزیز نرم افزار  احادیث قدسی را آماده دانلود کرده ایم . نرم افزار احادیث قدسی یک نرم افزار مذهبی کامل می باشد که شامل اوقات شرعی طلوع و غروب آفتاب اذان ظهر و مغرب می باشد همچنین دسترسی به بیش از ۸۰ حدیت قدسی به زبان انگلیسی نیز فراهم شده است.امیدواریم که مورد رضایت شما قرار بگیرد.

لینک دانلود در ادامه 


انتهای پیام/

http://dana.ir/32229
ارسال نظر
نظرات