شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استانها
ساعت: 11:02 منتشر شده در مورخ: 1392/09/13 شناسه خبر: 34142
دکتر مصطفی سالاری استاندار بوشهر شد+تصویر
مصطفی سالاری که از نیروهای جوان و بومی استان می باشد امروز صبح-چهارشنبه-به عنوان اولین استاندار دولت تدبیر و امید در استان بوشهر انتخاب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از "سپاس"،در حالی هیات دولت در نشست امروز تکلیف استانداری بوشهر را مشخص کرد که به همه گمانه زنی رسانه ای در قریب به چهار ماه گذشته خط پایانی کشید .


 
بر اساس این گزارش ، مصطفی سالاری که از نیروهای جوان و بومی استان می باشد امروز صبح-چهارشنبه-به عنوان اولین استاندار دولت تدبیر و امید در استان بوشهر انتخاب شد.

بر اساس این گزارش ، کارگروه نعیین استانداران به ریاست وزیر کشور بعد از مدتها بحث ، امروز آقای سالاری را به عنوان گزینه پیشنهادی برای تصدی  استانداری بوشهر به هیئت دولت معرفی کرد که با رای هیئت وزیران وی به عنوان استاندار بوشهر انتخاب شد.گفتنی است که: دکتر مصطفی سالاری اصالتا دشتستانی است و از نخبگان دانشکده حقوق دانشگاه تهران بوده است که در سال 81 جذب وزارت نفت شده و مسئولیت های متعددی در نفت و گاز پارس داشته است. او در سال 88 بورس وزارت نفت شده و فوق لیسانس و دکترای مدیریت اجرایی از دانشگاه بردو فرانسه را اخذ نموده که به تازگی از رساله دکترایش در پاریس دفاع نموده است.

 وی در جریان انتخابات ریاست جمهوری یازدهم نماینده دکتر روحانی در مناطق جنوب کشور بوده است.

 


 


اینک زمان جنجال های رسانه ای به اتمام رسیده است و اگر رسانه ها تا روزهای گذشته بدنبال مطرح کردن افرادی لایق برای قرار گرفتن در جایگاه استاندار بوشهر بوده اند اما امروز ضروری است که با توجه به مشخص شدن استاندار جدید بوشهر ، اختلافات و بحث های رسانه ای کنار گذاشته شود و فقط به استان برای دستیابی به جایگاه واقعی خود توجه شود.

پایگاه خبری تحلیلی سوک ، حضور ارزشمند دکتر مصطفی سالاری  را در جایگاه جدید استانداری بوشهر تبریک می گوید و از وی درخواست می کند در راستای حفظ آرمان های امام راحل (ره ) و مقام معظم رهبریبا تشکیل تیم معتدل از نیروهای متخصص استان در کسوت مدیران ،بدنبال قرار گرفتن نام بوشهر به عنوان استانی برخوردار از امکانات و جایگاهی  درخور در سطح کشور  باشد.
انتهای پیام/

 

http://dana.ir/34142
ارسال نظر
نظرات
اهالی شهرستان گناوه
1392/09/13 - 20:34
پاسخ
انتصاب جناب آقای دکتر مصطفی سالاری رابه سمت استاندار استان بوشهر تبریک ارض میکنیم جمعی از اهالی شهرستان گناوه
rateup 0
ratedown 0