شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 15:31 منتشر شده در مورخ: 1394/04/14 شناسه خبر: 356325
اقدامی تأمل برانگیز از مسئولات خدمات شهری شهرداری یاسوج!
وقتی زباله ها به جای زباله دان در پیاده رو جا داده می شوند + تصویر
انباشت زباله در پیاده رو ی یکی از خیابان های اصلی شهر یاسوج این روزهای علاوه بر زشت کردن چهره شهر موجب سد معبر و بروز بوی تعفن و آزار عابران پیاده می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانابه نقل ازبویرخبر، شهر یاسوج که از آن به عنوان پایتنخت طبیعت ایران یاد می شود، باید دارای المان های مهم شهری و تنظیف همیشه معابر در سطوح مختلف باشد، موضوعی که همیشه شهردارپر تلاش یاسوج ازآن دم می زند، این است که شهر یاسوج آنچنان که باید و شاید زیرساخت های یک شهر توریستی را ندارد وتوجه به آن مستلزم همکاری همه مسئولان است.

 

اما نکته قابل تأملی که امروز در یکی از نقاط مهم یاسوج واقع در خیابان شصت متری و آن هم در چند صد متری ساختمان مرکزی شهرداری یاسوج مشاهده می شود.

این انباشت زباله در مناطق مهم شهر یاسوج مربوط به یکی دوبار نیست بلکه حتی در برخی از مواقع شاهد انباشت زباله در جلوی برخی از ادارت مهم استان از جمله تأمین اجتماعی در گذشته نچندان دورهم بودیم که  به دلیل برخی مسایل بین شهراری این سازمان رخ داده است.

 

شاید به گفته برخی، اعتصاب کارگران خدمات شهری شهرداری به دلیل واریز نکردن مطالبات آنان دلیلی بر انباشت این زباله ها در این مناطق باشد که با این کار خود بخواهند نارضایتی خود از مشکلات عدیده مالی خود را بازگو کنند.

 

موضوعی که همیشه دغدغه شهردار یاسوج بوده و برپرداخت حقوق کارکنان شهرداری از جمله کارگران خدمات شهری همیشه تأکید داشته است.

 

 

جولان زباله در پایتخحت طبیعت
 
جولان زباله در پایتخحت طبیعت
 
جولان زباله در پایتخحت طبیعت
 
 
جولان زباله در پایتخحت طبیعت
 
 
جولان زباله در پایتخحت طبیعت
 
جولان زباله در پایتخحت طبیعت
 
 
جولان زباله در پایتخحت طبیعت
 
انتهای پیام/ر
http://dana.ir/356325
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی