شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 14:35 منتشر شده در مورخ: 1394/09/07 شناسه خبر: 556579
آغاز ساخت فیلم جنجالی "اختلاس" به کارگردانی اردشیر احمدی+تصاویر
فیلم اختلاس به کارگردانی اردشیر احمدی مدتی پیش کار فیلم برداری خود را شروع کرد، نکته جالب این فیلم حضور شخصی شبیه به بدهکار معروف نفتی ایران در آن است که توجه بسیاغری را به خود جلب کرده.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نق از واران نیوز: مدتی پیش اردشیر احمدی کارگردان ویدئو موزیک های امیر تتلو که با ساخت کلیپ انرژی هسته ایی و شهدا نامش بر سر زبان ها افتاد، عکسی را از کار جدید خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که شخصیت اصلی این فیلم شباهت زیادی با بدهکار بزرگ نفتی ایران دارد.

این اولین کار بلند و سینمایی اردشیر احمدی است،وی چند ساعت پس از اولین پست خود در رابطه با این فیلم، اسم آن را از "اختلاس" به  "اشباس" تغییر داد و این گونه نوشت:

  •     از اونجایى که همیشه اختلاس نیست گاهى وقتا اشتباس! پس اسم فیلم جدیدم "اشتباس". نه اینکه اشتباه باشه، اسمش اشتباس

این کارگردان جوان در رابطه با فیلم خود نیز این گونه اظهار نظر میکند:

  • فیلمم به جشنواره نمیرسه و اصلاً هدفم بردن جایزه و مجسمه نیست! هدفم، ساختن یه فیلم با کیفیت، مهیج و متفاوته. فیلمى که محتوا داره و وقت مردم رو هدر نده، فیلمى که سینماى ورشکستمون رو نجات بده. صحنه هاى اکشنى که تا به حال در ایران انجام نشده! صحنه هاى تعقیب و گریز، انفجار و ... واقعاً دلم میخواد سینمامون به روز باشه. من تضمین میکنم که کیفیت این کار در حد هالیوود باشه. ادعاى سنگینى دارم میکنم و مطمئن باشید انگیزه و تیم حرفه ایش رو دارم 

 

تصاویر زیر مربوط به صحنه هایی از این فیلم است:

ek

ek1

ek2

ek4

ek5

ek6

ek3

انتهای پیام/رض

http://dana.ir/556579
ارسال نظر
نظرات