شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 11:53 منتشر شده در مورخ: 1395/01/15 شناسه خبر: 692123
با نزدیک شدن ایام اعتکاف اعلام شد
ورود کاندیداهای مجلس به محل اعتکاف ممنوع است/ جزئیات ثبت نام اعتکاف در ابرکوه
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ابرکوه گفت: حضور داوطلبان انتخابات مجلس بدون تبلیغات، به مساجدی که با هدف اعتکاف در نظر گرفته شده مجاز است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام کاظم دشت آبادی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ابرکوه در گفتگو با سرو ابرکوه اظهار کرد: با توجه به نزدیکی ایام اعتکاف و دور دوم انتخابات مجلس دهم در ابرکوه، از ورود کاندیداهای انتخاباتی به فضای معنوی مساجد با هدف تبلیغات، ممانعت به عمل خواهد آمد.

 

حجت الاسلام دشت آبادی تصریح کرد: حضور کاندیداهای مجلس شورای اسلامی بدون تبلیغات به مساجدی که با هدف اعتکاف در نظر گرفته شده مجاز است.

 

وی افزود: پیش از این نیز برنامه تبلیغات داوطلبان انتخاباتی مجلس جهت تبلیغات بعد از اتمام نمازهای عصر و عشاء اعلام شده بود.

 

غلامرضا زارع مسئول ستاد برگزاری اعتکاف نیز گفت: رویکرد امسال مراسم اعتکاف در ابرکوه دعا و نیایش است و مساجد برگزار کننده اعتکاف باید شرایط لازم برای برگزاری این سنت حسنه را دارا باشند و در این مراسم از حضور سخنرانان و مداحان برجسته استان بهره گیری خواهد شد.

 

زارع بیان کرد: زمان ثبت نام این مراسم معنوی، از 25 فروردین تا 31 فرودین به مدت 6 روز می باشد و شروع این مراسم معنوی قبل از اذان صبح روز پنج شبه 2 اردیبهشت همزمان با روز 13 رجب المرجب است.

 

وی تصریح کرد: امسال در ابرکوه حدود 20 مسجد در برگزاری سنت حسنه اعتکاف مشارکت خواهند داشت.

 

مسئول ستاد برگزاری اعتکاف ابرکوه در بخش پایانی سخنان خود تصریح کرد: هزینه ثبت نام هنوز اعلام نشده است.

 

انتهای پیام / ک

 

http://dana.ir/692123
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی