شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 10:28 منتشر شده در مورخ: 1395/01/25 شناسه خبر: 702458
معاون استاندار :
همدان در اقتصاد مقاومتی پیشتاز است
معاون سیاسی، امنیتی استاندار همدان گفت: همدان در بحث اقتصاد مقاومتی پیشتاز است به طوری که امروز به عنوان یک استان الگو در کشور مطرح شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از نافع؛ محمدابراهیم الهی تبار با بیان اینکه سال 94 یکی از سال های پر از موفقیت برای این استان است، افزود: طبق ارزیابی های صورت گرفته استان همدان در حوزه های مختلف، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی موفق عمل کرده و کارنامه قابل قبولی را از خود ارائه کرد.

وی اظهار کرد: برنامه های انتخابات مجلس دهم و خبرگان رهبری از ابتدای سال گذشته آغاز شد و در هفتم اسفندماه شاهد حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای بودیم.

الهی تبار اضافه کرد: با مراجعه به افکار عمومی می توان دریافت که انتخابات هفتم اسفند سال 94 بدون حاشیه، با رقابت سالم و امانتداری مسئولان برگزار شد.

وی اظهار کرد: با وجود اینکه انتخابات در دو حوزه انتخابیه به دور دوم کشیده شد ، از آمادگی کافی برای برگزاری این دور از انتخابات برخودار هستیم.

الهی تبار افزود: تبلیغات در دور دوم انتخابات مجلس دهم از دوم اردیبهشت ماه سال جاری آغاز شده و 10 اردیبهشت ماه مردم رزن و ملایر در پای صندوق های رای برای انتخاب داوطلب مورد نظر حضور می یابند.

وی درباره فعالیت های فرهنگی استان در سال 94 نیز گفت: برگزاری جشنواره های ملی و استانی، کیفی سازیس برنامه های فرهنگی، برگزاری ائین نکوداشت و تجلیل از مفاخر و اندیشمندان و شناساندن آنها از جمله برنامه های فرهنگی این استان بوده است.

الهی تبار با ذکر اینکه در برگزاری برنامه ها عدالت اجتماعی مدنظر بوده است افزود: 450 هزار نفر از مردم استان همدان سال گذشته در برنامه های فرهنگی حضور داشتند.

وی بیان کرد: عملکرد مطلوب دستگاه های امنیتی در سال گذشته نیز موجب شد شورای تامین همدان به عنوان یکی از شوراهای موفق کشور معرفی شود.

پایان پیام/م

http://dana.ir/702458
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی