شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 16:45 منتشر شده در مورخ: 1395/03/20 شناسه خبر: 771632
معاون شورای فرهنگی اجتماعی زنان در گفت‌وگو با دانا:
مسئولان باید پاسخگوی اقدامات خود در زمینه شبکه‌های اجتماعی باشند/ حتی یک خودکشی هم برای کشور ما زیاد است/ شبکه‌های اجتماعی عامل ایجاد بحران خانواده و روابط نامشروع هستند
فرشته‌روح افزا با اشاره به قتل و خودکشی‌های صورت گرفته در روزهای اخیر گفت: امروز شبکه‌های اجتماعی عامل ایجاد مشکلات گوناگونی از جمله بحران خانواده و روابط نامشروع هستند اما شورای عالی فضای مجازی حتی یک جلسه هم تشکیل جلسه نداده و کاری در این رابطه انجام نداده است.

فرشته روح‌افزا معاون شورای فرهنگی اجتماعی زنان در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به قتل و خودکشی‌های صورت گرفته در روزهای اخیر اظهار داشت: سال‌هاست که برخی از مسئولانی که در زمینه شبکه‌های اجتماعی احساس‌خطر کرده‌اند به سایر مسئولان مربوط هشدار می‌دهند.

وی افزود: مسئولان کشور در حوزه‌ی فضای مجازی سال‌های سال است که هشدارها را تایید می‌کنند اما قدم از قدم در این رابطه برنمی‌دارند.

معاون شورای فرهنگی اجتماعی زنان با بیان اینکه مسئولان باید پاسخگوی اقدامات خود در زمینه فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی باشند گفت: تعداد خودکشی‌های رخ داده خیلی نیست که بخواهیم به آن‌ها بپردازیم اما حتی یک خودکشی هم برای کشور ما زیاد است.

روح‌افزا با بیان اینکه شبکه‌های اجتماعی بدون هیچ کنترلی و با پهنای باند بالا در اختیار مردم است عنوان کرد: مسئولان فرهنگی ما در این رابطه مسئول‌ هستند؛ هدف دشمنان کشور ما اضمحلال اندیشه اسلامی در ایران است و کار خودشان را هم به خوبی انجام می‌دهند و ما نمی‌توانیم ایرادی به آن‌ها وارد کنیم چرا که به دنبال هدف خود هستند، اما ایرادی که وارد است به مسئولان فرهنگی داخل است و مسئولان فرهنگی باید پاسخگو باشند که در مقابل این هجمه‌ها چه کرده‌اند.

وی با اشاره به هشدارهای رهبر معظم انقلاب درخصوص تهاجم فرهنگی، جنگ نرم و نفوذ گفت: بحث نرم‌افزارگرایی غرب برای نابودی ایران مسئله جدیدی نیست و رهبری سال‌هاست که در این خصوص هشدار می‌دهند اما مسئولان به جای آن‌که در راستای رفع مشکلات کار انجام دهند، فقط هشدارهای رهبری را تایید می‌کنند و هیچ اقدام عملی در این زمینه انجام نمی‌دهند.

معاون شورای فرهنگی اجتماعی زنان یک زنجیره به هم پیوسته در دل اتفاقات این‌چنینی است گفت: امروز شبکه‌های اجتماعی عامل ایجاد مشکلات گوناگونی از جمله بحران خانواده و روابط نامشروع هستند اما شورای عالی فضای مجازی حتی یک جلسه هم تشکیل جلسه نداده و کاری در این رابطه انجام نداده است.

 

انتهای پیام/نج

http://dana.ir/771632
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی