شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 22:00 منتشر شده در مورخ: 1395/03/24 شناسه خبر: 785566
شرکت مایکروسافت امروز خبر داده است که با شبکه اجتماعی متمرکز بر کار لینکدین برای خرید آن وارد مذاکره شده است. مبلغ قرارداد این دو شرکت 26.2 میلیارد دلار تعیین شده است که قرار است مایکروسافت آن را به صورت نقدی پرداخت کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از تابناک، بسیاری از کاربران طی ماه های گذشته انتظار آن را داشتند که شرکت مایکروسافت دست به یک خرید جانانه بزند. اما تصورات بر آن بود که این شرکت به دنبال خرید Slack است تا این که امروز به شکلی تعجب بر انگیز مقامات مایکروسافت اعلام کرده اند که در حال مذاکره برای خرید شبکه اجتماعی لینکدین هستند.


 این دو توافق کرده اند که مایکروسافت سهام لینکدین را به بهای هر برگ 196 دلار به شکل کاملا نقدی خریداری کند که مجموع آن برابر با رقم هنگفت 26.2 میلیارد دلار خواهد بود.

در حالی که از این پس لینکدین نیز به امپراطوری مایکروسافت اضافه خواهد شد، اما این شرکت اعلام کرده که برند لینکدین را به عنوان یک برند مستقل و مجزا حفظ خواهد کرد. همچنین مدیر عامل فعلی لینکدین یعنی «جف وینر» همچنان در مسئولیت خود باقی خواهد ماند و بنیانگذار لینکدین «رید هفمن» کاملا از این توافق و قرارداد پشتیبانی کرده است.

این قرار داد تا پایان سال 2016 نهایی خواهد شد.

انتهای پیام/ن

http://dana.ir/785566
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی