شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 14:38 منتشر شده در مورخ: 1395/03/31 شناسه خبر: 792242
اختصاصی کُردتودی/
علوی: فرماندار مریوان باید جوابگوی وزیر کشور باشد
نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کُردتودی اظهار داشت: فرماندار مریوان به ناحق و از روی غرض نسبت به من جبهه گیری کرده و باید جوابگوی وزیر کشور باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، سید احسن علوی بیان کرد: تا چند روز آینده فرماندار مریوان جواب موضع گیری که نسبت به نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی داشته است را خواهد دید و با توجه به اینکه تاکنون هم عذرخواهی نداشته قطعا باید منتظر واکنش از سوی وزیر کشور باشد.

 

وی با بیان اینکه در بحث سرمایه گذاری صندوق ذخیره فرهنگیان، سرمایه گذاری این صندوق در مریوان مدنظر و مورد اشاره نطق من در مجلس نبوده است، عنوان کرد: برداشت های سو از سخنان من در خصوص این صندوق فقط جنبه تخریب دارد و امور توسعه ای را به تعویق می اندازد.

 

نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی در خصوص جوسازی ها و موضع گیری های یکی از سایت های وابسته به استانداری کردستان در روزهای اخیر نسبت به خویش اذعان داشت: مدیریت این سایت توسط یکی از اصلاح طلبان اداره می شود و این اقدام آنها فقط جنبه تخریب و به راه انداختن موج تنفر نسبت به نماینده مجلس، انتخاب شده با رای مردم دارد.

 

سید احسن علوی بیان کرد: در خصوص نامه ای جمعی از مردم شهرستان مریوان نسبت به بنده که در این سایت مذکور منتشر شده است، صحت محتوایی ندارد و جمعی از همشهریان عزیز مریوانی پس از انتشار این نامه در این سایت طی تماس های تلفنی وجود چنین نامه ای را انکار کرده و خواهان برخورد قانونی با متخلفین منتشر کننده این نامه دروغین شدند.

 

وی در پایان با اشاره به اینکه از راه خدمت به مردم فهیم استان کردستان از هیچ راهی فروگذار نخواهم کرد، خاطرنشان کرد: ورود سرمایه به کردستان و وقوع توسعه و اشتغال در این استان یکی از عمده کارهای است که در سال های اخیر توسط نمایندگان حقیقی مردم استان کردستان به کرات پیگیری شده و در نهایت ورود این موج توسعه ای به استان توسط هر سرمایه گذاری برای نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی قابل تقدیر و قدردانی است.

انتهای پیام/م

http://dana.ir/792242
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی املاک موسوی2 نیشگون نیوز سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0865 sec