شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 11:22 منتشر شده در مورخ: 1395/04/15 شناسه خبر: 808587
در جلسه غیرعلنی مجلس مطرح شد؛
شمخانی:ایران در ضریب امنیتی بالایی قرار دارد/قطعا داعش پشت مرزهای ایران دفن خواهد شد
دبیر شورای عالی امنیت ملی در جلسه غیر علنی صبح امروز (سه‌شنبه) مجلس به نمایندگان گفت که علی رغم وجود تهدیداتی علیه ایران داعش پشت مرزهای ایران دفن خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ غلامعلی جعفرزاده اظهار کرد:‌ آقای شمخانی با حضور در جلسه غیر علنی امروز مجلس شرایط امنیتی کشور، اقداماتی که درمورد برجام انجام دادند و وضعیت ترکیه و داعش را تبیین کردند.
وی افزود:‌ تبعا این جلسات برای هماهنگی بین قوا و مسئولین تصمیم‌گیرنده کشور خیلی الزامی است چرا که مقامات کشور باید بدانند که وضعیت امنیتی چگونه است و خدای نکرده نمایندگان نظر یا اقدام مخالفی نکنند. لذا این جلسات در جهت هماهنگی، تعامل و اطلاع از آخرین وضعیت امنیت کشور است.

جعفرزاده ادامه داد:‌ آنچه در گزارش ارائه شده برای ما حائز اهمیت بود این است که علی رغم این که ما در یک منطقه آتش فشانی قرار گرفته‌ایم و کشورهای اطراف حمله آماج اقدامات تروریستی و ضد امنیتی قرار دارند ایران در ضریب امنیتی بالایی قرار دارد و گرچه این امر نباید ما را اقناع کند چرا که دشمن اصلی ما یعنی آمریکا و صهیونیست مرتبط علیه ما کار می‌کنند.

وی با اشاره به اظهارات شمخانی درباره‌ی اهداف و نقشه‌های دشمنان علیه کشور اظهار کرد: ایشان همچنین به تحرکات داعش در منطقه و اقدامات تروریستی در بغداد و استانبول اشاره کردند و گفتند با وجودی که این که تهدیداتی علیه ایران وجود دارد اما قطعا داعش پشت مرزهای ایران دفن خواهد شد.

انتهای پیام/بخ

http://dana.ir/808587
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی