شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 12:01 منتشر شده در مورخ: 1395/04/21 شناسه خبر: 812906
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی:
پیش بینی تردد بیش از سه میلیون نفر از مهران در اربعین امسال
نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت:پیش بینی می کنیم با توجه به تعطیلی مراسم حج بیش از سه میلیون نفر برای حضور در کنگره بزرگ اربعین از مرز مهران تردد کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آوای مهران، سلام امینی نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای اداری شهرستان مهران افزود: با این حجم و پیش بینی اسکان بیش از 150 هزار خودرو در اربعین، نیاز است تا زیرساختهای شهر مهران هرچه سریعتر آماده شود.

وی ادامه داد: راه کربلا مسیر 85 کیلومتری ایلام به مهران نیاز به اعتبارات دارد به همین جهت رایزنی ها برای تخصیص اعتبارات با وزرات راه و شهرسازی انجام شده است.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از هزینه 300 میلیارد تومانی شرکتهای نفتی برای ساخت اقامتگاه و اماکن رفاهی گفت: این میزان هزینه توسط شرکت های نفتی برای ایجاد اقامتگاه و مکان رفاهی می توانست در جایی نزدیکبه شهر انجام شود تا مردم از آن منتفع شوند.

امینی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه پس از چند سال این مکانها به حال خود رها خواهند شد هزینه های اینچنینی اسراف و خرج کردن پول بیت المال است که حتی وزیر نفت هم از این هزینه ها بی خبر است.

وی به تلاش برای تصویب منطقه ازاد اشاره کرد و گفت: با رایزنی های صورت گرفته قصد داریم با همکاری دیگر نمایندگان منطقه آزاد تجاری را به تصویب برسانیم.

حجت الاسلام والمسلمین روح الله ولد بیگی امام جمعه مهران نیز در این نشست بر ضرورت توجه مسوولین برای ایجاد منطقه آزاد تاکید کرد و گفت: منطقه آزاد در مهران رشد و شکوفایی اقتصادی مردم را به دنبال دارد.

فرماندار مهران نیز در سخنانی به ارائه گزارشی از اقدامات انجام گرفته در حوزه زیرساختهای اربعین پرداخت.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/812906
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی املاک موسوی2 نیشگون نیوز سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0334 sec