شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 17:36 منتشر شده در مورخ: 1395/06/13 شناسه خبر: 885308
رئیس کمیته فرهنگی و دینی ستاد اربعین اردبیل:
کانال تلگرامی زائرین اربعین راه اندازی شد
رئیس کمیته فرهنگی و دینی ستاد اربعین استان اردبیل از راه اندازی کانال تلگرامی غنی زائرین اربعین خبر داد و گفت: عضویت دیگر شهروندان در دست بررسی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا  به نقل از آذرسلام، حجت الاسلام عبداله بیدار رئیس کمیته فرهنگی و دینی ستاد اربعین با اشاره به برگزاری جلسه ستاد با حضور مسئولان کشوری اظهار داشت: با هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی روحانیون مداحان و دستجات عزاداری اربعین ساماندهی و توجیهات لازم ارائه خواهد شد.

 

وی از دیدار با ائمه جمعه شهرستانها جهت ارائه مطالب لازم در خطبه های نماز جمعه در خصوص سفر اربعین خبر داد و گفت: ایجاد وحدت و اتحاد بین زائرین اربعین از نکات مهم و بارز است.

 

حجت الاسلام بیدار در ادامه از ایجاد کانال تلگرامی با نام( إنی احامی ابدا عن دینی) برای اولین بار در کشور و توسط اردبیلی ها خبر داد و تصریح کرد: تمام نکات، تذکرات و هوشیاری های لازم و نیز آداب و رسوم زیارت و دیگر مطالب پر محتوی و غنی در این کانال ارائه خواهد شد.

 

وی در این باره به خبر نگار آذرسلام گفت: در وحله اول شماره های زائرین در این کانال عضویت داده شده و عضویت سایر شهروندان نیز در حال بررسی بوده و احتمال معرفی لینک برای آنها وجود دارد.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/885308
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی