شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 02:31 منتشر شده در مورخ: 1395/06/24 شناسه خبر: 894192
معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان؛
فصل شیدایی به مقابله با جنگ نرم می‌پردازد
سرهنگ بایرامی:در جنگ نرم باید با ابزار متقابل به جنگ با دشمن برویم، با تشخیص شرایط آفندی و تهاجمی داشته‌های خودمان را در حوزه اسلامی به دنیا انتقال دهیم و هنر بهترین ابزار در این مسیر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  خوبان ، سرهنگ عباس بایرامی در نشست خبری نمایش فصل شیدایی که در دانشکده امام حسین (ع) رشت برگزار شد با اشاره به تمهیدات صورت گرفته برای برگزاری نمایش فصل شیدایی اظهار کرد: نمایش فصل شیدایی بمدت ده شب در دهکده مقاومت گیلان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه ۶۰۰ نفر از خادمین در نمایش «فصل شیدایی» همکاری دارند گفت: این نیروها شامل عوامل امدادی، امنیتی، انتظامی و فرهنگی هستند تا به مردم استان سرویس ارائه دهند.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه هماهنگی‌های بین مدیریتی در سطوح استان صورت گرفته است افزود: از ظرفیت اصناف در برگزاری نمایش فصل شیدایی استفاده خواهد شد.

بایرامی بر استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی برای جابجایی تاکید کرد و گفت: هرچقدر بتوانیم از آوردن خودروهای شخصی جلوگیری کنیم، کمک بزرگی در کاهش ترافیک خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه سالانه بیش از ۶۷ میلیون نفر مسافر در طول سال وارد گیلان می‌شوند افزود: این حجم ورود بر مسائل مختلفی تاثیرگذار بوده و جامعه امروزی تحت رصد ابزارهای مختلف فرهنگی دشمنان قرار دارد.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که در حوزه آفندی و پدافندی عقب هستیم گفت: در جنگ نرم باید با ابزار متقابل به جنگ با دشمن برویم، با تشخیص شرایط آفندی و تهاجمی داشته‌های خودمان را در حوزه اسلامی به دنیا انتقال دهیم و هنر بهترین ابزار در این مسیر است.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت مردم در برگزاری این نمایش یادآور شد: در هر صحنه‌ای از انقلاب، هر کجا به مردم اعتماد کردیم موفق شدیم بنابراین از بخواهیم کار فاخری را انجام دهیم باید با همت مردم صورت گیرد.

http://dana.ir/894192
ارسال نظر
نظرات