شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استانها
ساعت: 09:24 منتشر شده در مورخ: 1393/02/16 شناسه خبر: 92776
تفاهم‌نامه‌ی برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین‌‌المللی کتاب تبریز امضا شد
تفاهم‌نامه‌ی برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز در بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران امضا شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از تبریز بیدار ، تفاهم‌نامه‌ی یاد شده مابین "علی‌اکبر صفی‌پور" مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و "امیرمسعود شهرام‌نیا" مدیرعامل موسسه نمایشگاههای فرهنگی ایران و با حضور "اسماعیل جبارزاده" استاندار آذربایجان‌شرقی، "عباس صالحی" معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، "محمدحسین فرهنگی" نماینده مردم تبریز،‌ اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از اساتید و اصحاب فرهنگ و هنر و همزمان با نشست تخصصی عصری با فرهنگ و هنر آذربایجان‌شرقی در محل نمایشگاه کتاب تهران  امضاء شد.

 

گفتنی است، براساس این تفاهم‌نامه، دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز از هفتم تا سیزدهم مهرماه 93 درمحل نمایشگاه بین‌المللی تبریز برگزار خواهد شد.

 

براساس این گزارش نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز با حضور ناشرانی از داخل و خارج کشور و در سالن‌های مجموعه‌ی نمایشگاه بین‌المللی تبریزبرگزار می‌شود و کلیه‌ی کتابهای به نمایش گذاشته شده در آن با 40 درصد تخفیف عرضه می‌شوند که 20 درصد آن در قالب یارانه توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و 20 درصد دیگر توسط خود ناشر اعمال می‌گردد.

 

نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز از لحاظ گستره‌ی برگزاری و تعداد ناشران داخلی و خارجی پس از نمایشگاه کتاب تهران در رتبه دوم قرار دارد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/92776
ارسال نظر
نظرات