انتخابات انجمن های علمی دانشگاه محقق اردبیلی با حضور پرشور دانشجویان در دانشکده های مختلف دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد[
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از ابصارخبر، انتخابات انجمن های علمی دانشگاه محقق اردبیلی با حضور پرشور دانشجویان در دانشکده های مختلف دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
, شبکه اطلاع رسانی راه دانا, ابصارخبر,اسامی منتخبین اعضای اصلی و علی البدل انجمن های علمی معماری، عمران، مکانیک، مرتع و آبخیزداری و زمین شناسی به شرح زیر اعلام شده است:
اسامی منتخبین انجمن علمی گروه معماری:
مرتضی صفری، محمد عبدالعلیزاده، سعید قلی پور ، سعید منصوری ، نیلوفر رزمی بعنوان اعضای اصلی و اسما دهاقی و طه مولایی بعنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.
اسامی منتخبین انجمن علمی مکانیک:
سینا شاه حسینی، حسین هادی، میلاد نادری، نیما احدی ، محسن خالق شهری، پویا سپهری راد ، محمد مرادی، صابر بهشتی، امیرحسین حبابی، مهدی سرحدی، بنیامین بهمنی، حسام قاسمی برقی انتخاب شدند.
اسامی منتخبین انجمن علمی عمران:
طه نوراللهی، علیرضا دشتبانی، اصغر صفایی ، سهیل حنیفه زاده ، رسول نعمتی ، علی محمد علی حسینی، امید ذبیحی اعضای اصلی و علی مهدی اوغلی، وحید سلیمان زاده بعنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.
اسامی منتخبین انجمن علمی مرتع و آبخیزداری :
جواد قربانی، مهدی انصاری، زهرا ذکاوتی ، الناز قابل نظام، شاهین شفائی بعنوان اعضای اصلی و مهسا عابدی و محمد مقاصدی بعنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.
اسامی منتخبین انجمن علمی زمین شناسی :
حبیب شهابی فر بعنوان دبیر و زهرا فرج اوغلی بعنوان جانشین و ابوالفضل امیدی، امیر حسین کیسان، مریم بابازاده بعنوان اعضای اصلی و هاشم میلانی و عباس بشیری بعنوان اعضلی علی البدل انتخاب شدند.
اسامی منتخبین اعضای اصلی و علی البدل انجمن های علمی معماری، عمران، مکانیک، مرتع و آبخیزداری و زمین شناسی به شرح زیر اعلام شده است:
اسامی منتخبین انجمن علمی گروه معماری:
مرتضی صفری، محمد عبدالعلیزاده، سعید قلی پور ، سعید منصوری ، نیلوفر رزمی بعنوان اعضای اصلی و اسما دهاقی و طه مولایی بعنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.
اسامی منتخبین انجمن علمی مکانیک:
سینا شاه حسینی، حسین هادی، میلاد نادری، نیما احدی ، محسن خالق شهری، پویا سپهری راد ، محمد مرادی، صابر بهشتی، امیرحسین حبابی، مهدی سرحدی، بنیامین بهمنی، حسام قاسمی برقی انتخاب شدند.
اسامی منتخبین انجمن علمی عمران:
طه نوراللهی، علیرضا دشتبانی، اصغر صفایی ، سهیل حنیفه زاده ، رسول نعمتی ، علی محمد علی حسینی، امید ذبیحی اعضای اصلی و علی مهدی اوغلی، وحید سلیمان زاده بعنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.
اسامی منتخبین انجمن علمی مرتع و آبخیزداری :
جواد قربانی، مهدی انصاری، زهرا ذکاوتی ، الناز قابل نظام، شاهین شفائی بعنوان اعضای اصلی و مهسا عابدی و محمد مقاصدی بعنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.
اسامی منتخبین انجمن علمی زمین شناسی :
حبیب شهابی فر بعنوان دبیر و زهرا فرج اوغلی بعنوان جانشین و ابوالفضل امیدی، امیر حسین کیسان، مریم بابازاده بعنوان اعضای اصلی و هاشم میلانی و عباس بشیری بعنوان اعضلی علی البدل انتخاب شدند.
اسامی منتخبین اعضای اصلی و علی البدل انجمن های علمی معماری، عمران، مکانیک، مرتع و آبخیزداری و زمین شناسی به شرح زیر اعلام شده است:
اسامی منتخبین انجمن علمی گروه معماری:
مرتضی صفری، محمد عبدالعلیزاده، سعید قلی پور ، سعید منصوری ، نیلوفر رزمی بعنوان اعضای اصلی و اسما دهاقی و طه مولایی بعنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.
اسامی منتخبین انجمن علمی مکانیک:
سینا شاه حسینی، حسین هادی، میلاد نادری، نیما احدی ، محسن خالق شهری، پویا سپهری راد ، محمد مرادی، صابر بهشتی، امیرحسین حبابی، مهدی سرحدی، بنیامین بهمنی، حسام قاسمی برقی انتخاب شدند.
اسامی منتخبین انجمن علمی عمران:
طه نوراللهی، علیرضا دشتبانی، اصغر صفایی ، سهیل حنیفه زاده ، رسول نعمتی ، علی محمد علی حسینی، امید ذبیحی اعضای اصلی و علی مهدی اوغلی، وحید سلیمان زاده بعنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.
اسامی منتخبین انجمن علمی مرتع و آبخیزداری :
جواد قربانی، مهدی انصاری، زهرا ذکاوتی ، الناز قابل نظام، شاهین شفائی بعنوان اعضای اصلی و مهسا عابدی و محمد مقاصدی بعنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.
اسامی منتخبین انجمن علمی زمین شناسی :
حبیب شهابی فر بعنوان دبیر و زهرا فرج اوغلی بعنوان جانشین و ابوالفضل امیدی، امیر حسین کیسان، مریم بابازاده بعنوان اعضای اصلی و هاشم میلانی و عباس بشیری بعنوان اعضلی علی البدل انتخاب شدند.
اسامی منتخبین اعضای اصلی و علی البدل انجمن های علمی معماری، عمران، مکانیک، مرتع و آبخیزداری و زمین شناسی به شرح زیر اعلام شده است:
اسامی منتخبین انجمن علمی گروه معماری:
مرتضی صفری، محمد عبدالعلیزاده، سعید قلی پور ، سعید منصوری ، نیلوفر رزمی بعنوان اعضای اصلی و اسما دهاقی و طه مولایی بعنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.
اسامی منتخبین انجمن علمی مکانیک:
سینا شاه حسینی، حسین هادی، میلاد نادری، نیما احدی ، محسن خالق شهری، پویا سپهری راد ، محمد مرادی، صابر بهشتی، امیرحسین حبابی، مهدی سرحدی، بنیامین بهمنی، حسام قاسمی برقی انتخاب شدند.
اسامی منتخبین انجمن علمی عمران:
طه نوراللهی، علیرضا دشتبانی، اصغر صفایی ، سهیل حنیفه زاده ، رسول نعمتی ، علی محمد علی حسینی، امید ذبیحی اعضای اصلی و علی مهدی اوغلی، وحید سلیمان زاده بعنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.
اسامی منتخبین انجمن علمی مرتع و آبخیزداری :
جواد قربانی، مهدی انصاری، زهرا ذکاوتی ، الناز قابل نظام، شاهین شفائی بعنوان اعضای اصلی و مهسا عابدی و محمد مقاصدی بعنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.
اسامی منتخبین انجمن علمی زمین شناسی :
حبیب شهابی فر بعنوان دبیر و زهرا فرج اوغلی بعنوان جانشین و ابوالفضل امیدی، امیر حسین کیسان، مریم بابازاده بعنوان اعضای اصلی و هاشم میلانی و عباس بشیری بعنوان اعضلی علی البدل انتخاب شدند.
اسامی منتخبین اعضای اصلی و علی البدل انجمن های علمی معماری، عمران، مکانیک، مرتع و آبخیزداری و زمین شناسی به شرح زیر اعلام شده است:
,اسامی منتخبین انجمن علمی گروه معماری:
, اسامی منتخبین انجمن علمی گروه معماری:,مرتضی صفری، محمد عبدالعلیزاده، سعید قلی پور ، سعید منصوری ، نیلوفر رزمی بعنوان اعضای اصلی و اسما دهاقی و طه مولایی بعنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.
,اسامی منتخبین انجمن علمی مکانیک:
, اسامی منتخبین انجمن علمی مکانیک:,سینا شاه حسینی، حسین هادی، میلاد نادری، نیما احدی ، محسن خالق شهری، پویا سپهری راد ، محمد مرادی، صابر بهشتی، امیرحسین حبابی، مهدی سرحدی، بنیامین بهمنی، حسام قاسمی برقی انتخاب شدند.
,اسامی منتخبین انجمن علمی عمران:
, اسامی منتخبین انجمن علمی عمران: ,طه نوراللهی، علیرضا دشتبانی، اصغر صفایی ، سهیل حنیفه زاده ، رسول نعمتی ، علی محمد علی حسینی، امید ذبیحی اعضای اصلی و علی مهدی اوغلی، وحید سلیمان زاده بعنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.
,اسامی منتخبین انجمن علمی مرتع و آبخیزداری :
, اسامی منتخبین انجمن علمی مرتع و آبخیزداری :,جواد قربانی، مهدی انصاری، زهرا ذکاوتی ، الناز قابل نظام، شاهین شفائی بعنوان اعضای اصلی و مهسا عابدی و محمد مقاصدی بعنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.
,اسامی منتخبین انجمن علمی زمین شناسی :
, اسامی منتخبین انجمن علمی زمین شناسی :,حبیب شهابی فر بعنوان دبیر و زهرا فرج اوغلی بعنوان جانشین و ابوالفضل امیدی، امیر حسین کیسان، مریم بابازاده بعنوان اعضای اصلی و هاشم میلانی و عباس بشیری بعنوان اعضلی علی البدل انتخاب شدند.
,,
,
انتهای پیام/م
]
ارسال دیدگاه