شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 11:45 منتشر شده در مورخ: 1395/09/14 شناسه خبر: 967405
نماینده مردم مسجدسلیمان:
اعتراض نمایندگان خوزستان به دلیل انتقال آب کارون به اصفهان است/چرا دولت برای انتقال آب خوزستان نامه محرمانه می زند؟
علی عسکر ظاهری اظهار داشت: نمایندگان خوزستان به بحث انتقال آب اعتراض داشتند و این اعتراض خود را در هنگام سخنرانی رئیس‌جمهور در مجلس نشان دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛علی عسکر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان ، لالی ، اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با رهیاب در خصوص علت تجمع اعتراضی نمایندگان خوزستان هنگام سخنرانی رئیس جمهور در مجلس اظهار داشت:نمایندگان خوزستان به بحث انتقال آب اعتراض داشتند و این اعتراض خود را در هنگام سخنرانی رئیس‌جمهور در مجلس نشان دادند.

 
وی ادامه داد: چه معنایی دارد دولت درحالی‌که به خوزستانی‌ها قول می‌دهد آب را به اصفهان منتقل نکند اما به‌صورت محرمانه دستور انتقال آب را صادر می‌کند.
 
علی عسکر ظاهری گفت: از رئیس‌جمهور خواستیم تا با او جلسه ای داشته باشیم تا بحث انتقال آب به از سرچشمه‌های کارون را به اصفهان بررسی کنیم.
 
وی اضافه کرد:سؤال ما از رئیس‌جمهور این است که اگر هم انتقال آب‌کاری قانونی باشد که نیست اما چرا نامه محرمانه می‌زنند؟

نمایندگان استان های خوزستان و چهارمحال بختیاری با حضور در جلوی تریبون مانع سخنرانی رئیس جمهور شدند که پس از وقفه چند دقیقه ای در این سخنرانی، علی لاریجانی با دخالت در موضوع و درخواست از نمایندگان این تجمع اعتراضی خاتمه یافت.انتهای پیام/
http://dana.ir/967405
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی