شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:46 منتشر شده در مورخ: 1395/09/30 شناسه خبر: 983196
به مناسبت طولانی ترین شب سال:
دست فروشان، بازارکم فروشان را کساد کردند
حال و هوای بازار امروز کبودراهنگ حکایتی از رونق ندارد،قفلی که کسبه بازار هنوز سال هاست منتظر کلید آن هستند و بگفته آن ها هنوز کلید رونق بازار پیدا نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانابه نقل از کورنگ ؛ امروز بازار کبودراهنگ حال و هوای دیگری به خود گرفته است،کاسبی دررون مغازه ها و میوه فروشی ها کساد است و دست فروشی رونق بهتری نسبت به مغازه داری داردو آن گونه که خودشان می گویند:دست فروشان بازار  کم فروشان را کساد کردند.

حال و هوای بازار کبودراهنگ امروز متفاوت تر از هر روز دیگر است مردم حال و روز خوشی از لحاظ نقدینگی ندارند و جیبهایشان خالی است و کاسبان هم از شرایط کنونی ناراضی هستندچراکه مردم هم دوست دارند خرید بکنندو هم قدرت اقتصادی مناسبی ندارند.

در میان خانواده ها بودند خانواده هایی که بضاعت مالی چندانی نداشتند و در مقابل تفاوت این اجناس در مغازه و بازار دست فروشان، دستان خود را به نشانه دعا بالا می برد و می گوید خدا خیرتان دهد شما دست فروشان را اگر شما نبودید ما امشب چگونه می خواستیم خرید بکنیم.

بعضی از دست فروشان گلایه می کردند از برخی مسئولین که باوجود اینکه مردم متقاضی خرید از ما هستند و قیمت های ما که حداقل درصد 20و حداکثر 70درصد کمتر از قیمت مغازه داران است، باعث شده نبض بازار حفظ شود، ولی همیشه با اینکه برای دیگران سد معبر می کنیم شرمنده ایم و کسی به فکر جای مناسب برای ما نیست.

و مردم نیز این قضیه را تصدیق می کردند و خواستار حل مشکل آن ها بودند مردمی که خرید از دست فروشان را به صرفه می دانستند.و قیمت ها را در برخی اجناس نصف بازار می دانستند.

به هر حال ،حال و هوای بازار امروز کبودراهنگ حکایتی از رونق ندارد،قفلی  که کسبه بازار هنوز سال هاست منتظر  کلید آن هستند و بگفته آن ها هنوز کلید رونق بازار پیدا نشده است.

انتهای پیام/

  • 1515
  • 5151
  • 5151
  • 5151
  • 5151
  • 5151
  • 5151
http://dana.ir/983196
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی