شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 13:23 منتشر شده در مورخ: 1395/10/02 شناسه خبر: 984520
مسئول ستاد عتبات عالیات کهگیلویه وبویراحمد خبر داد
بازسازی عتبات عالیات باید به یک فرهنگ تبدیل شود
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات کهگیلویه و بویراحمدگفت: بازسازی عتبات عالیات باید به یک فرهنگ تبدیل شود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از   پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، سید فرج الله نظرپور مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اقدامات قابل تحسن ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در اربعین امسال اظهار کرد: در حرکتی خود جوش مردمی بیش از 140نفر از بسیجیان دوران دفاع مقدس با راه اندازی موکب استان در مرز شلمچه و شهرهای نجف و کربلا به بیش از 110هزار زائرخارجی خدمات رسانی کردند.

وی افزود: در شهرستان های بهمئی، باشت، گچساران و مرز شلمچه موکب های استان کهگیلویه وبویراحمد پذیرای زائرین اربعین حسینی بودند.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: بازسازی عتبات عالیات باید به یک فرهنگ تبدیل شود تا غربت و مظلومیت بارگاه نورانی ائمه اطهار(ع) به دلیل کمبودجا ومکان جبران شود.

وی تاکیدکرد: مردم فهیم استان کهگیلویه وبویراحمد باید در زمینه توسعه و ساخت حسینه استان در نجف و کربلا همکاری مشارکت حداکثری داشته باشند تا زمینه بهبود خدمات رفاهی و بهداشتی در کربلای معلی برای زائرین هم استان فراهم شود.

نظرپور اظهارکرد: از اربعین سال آینده شهرستان های استان می تواند موکبی به نام شهرستان خود در مسیر شلمچه، نجف و کربلا برپا کنند تا زمینه مشارکت عمومی هم استانی ها با جذب مشارکت های عمومی و جمع آوری نذورات مردمی فراهم گردد.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات کهگیلویه وبویراحمد خاطرنشان کرد: برابر توافقات صورت گرفته از سوی ستاد مرکزی بازسازی عتبات عالیات کشور مقررشد استان کهگیلویه وبویراحمد در زمینه بازسازی صحن حضرت فاطمه زهرا(س) در حرم امیرالمومنین(ع) و یا کاظمین مشارکت مالی داشته باشند که تحقق این امر مستلزم مشارکت حداکثر مردم ولایت دوست این استان است.

وی در ادامه ضمن تبریک انتصاب سیدمحمد طلامیری به عنوان مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان لنده از مسئولان این شهرستان خواست تا در جهت فراهم نمودن زمینه مشارکت و بهبود تردد بهتر زائران همکاری لازم صورت گیرد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/984520
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی