شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 14:11 منتشر شده در مورخ: 1393/03/20 شناسه خبر: 98461
کتاب‌های منتشر شده توسط عناصر همجنس‌باز همواره در رسانه‌های اسرائیلی‌زبان تبلیغ می‌شوند و این نشان‌دهنده اینست که چه تیپ شخصیت‌های ایرانی برای رژیم صهیونیستی موجه و قابل معرفی هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، به نقل از دیده بان گزارش منتشر شده دیده‌بان تحت عنوان "جریان خزنده تولید محتوا برای ترویج همجنس‌بازی در ایران" که به معرفی چگونگی استفاده از برخی عناصر تولید محتوای ضد فرهنگی در ترویج مضامین شنیع همجنس‌بازی پرداخته بود، واکنش‌هایی شکل می‌گیرد که جالب توجه است.

در این گزارش تاکید شده بود جریان مذکور ارتباط تنگاتنگی با برخی گروه‌های داخلی رژیم صهیونیستی دارد و نکته قابل تأمل این است که واکنش‌های شکل‌گرفته به گزارش ترجمه شده دیده‌بان اغلب توسط همان افراد اسرائیلی نمود داشته است.

ff2

 

در بخش ذیل توضیحات جامعی در خصوص ماهیت و روابط جریان مذکور داده می‌شود.

کتاب‌های منتشر شده توسط عناصر همجنس‌باز همواره در رسانه‌های اسرائیلی‌زبان تبلیغ می‌شوند و این نشان‌دهنده اینست که چه تیپ شخصیت‌های ایرانی برای رژیم صهیونیستی موجه و قابل معرفی هستند.

ff1

 

این رویه در حالی است که کتب تبلیغ همجنس‌بازی به زبان عبری در قالب شعر نیز ترجمه شده است.

 

ff6

 متن برخی کتب و شعرهای ترجمه‌شده به عبری

مترجم این کتاب یک اسرائیلی ایرانی‌الاصل می‌باشد که پدرش دوران رژیم طاغوت در ارتش شاهنشاهی خدمت می‌کرده است و اکنون در روزنامه‌های رژیم صهیونیستی بعنوان خبرنگار و مترجم مشغول است.

شناسنامه

 

ff11

 مقاله "مژگان.ا" در روزنامه آحارنوت

وی همچنین از رابطین بی‌بی‌سی در رژیم اشغالگر قدس است که برخی اخبار را برای این شبکه مخابره می‌کند.

 

ff14

 

وی هم‌اکنون با نام‌خانوادگی همسر اسرائیلی‌اش شناخته می‌شود؛ عنصری از یک جریان سازمان‌یافته در رژیم صهیونیستی که بر روی مسائل ایران متمرکزند.

 

ff13

ff12

حضور محسن مخملباف در جلسات آنها در رژیم صهیونیستی جهت هم‌اندیشی برای جذب بیشتر جوانان ایرانی

بررسی‌ها نشان می‌دهد این افراد در سال‌های اخیر و در ایام اغتشاشات سال 88 برنامه‌هایی را در خاک سرزمین‌های اشغالی در حمایت از عناصر وابسته به فتنه شکل داده‌اند.

 

ff7

 

ff8

 

در پایان گفتنی است، جبهه ضد فرهنگی دشمن در راستای تهاجم یکپارچه فرهنگی‌اش به ارزش‌های دینی و ملی ایران، حوزه ادبیات را یکی از بهترین ابزارهای تحقق این هدف می‌داند و با استفاده از داخل کردن مضامین ضداخلاقی، ناهنجار، ضدعفت عمومی و... در شعر و داستان‌های کوتاه و بلند می‌کوشد این جنگ سرد فرهنگی را سازماندهی کند.

 

ff4

سایت "صدای امریکا" به طرز جالبی! حرف‌های یک همجنس‌باز را به همه ادبیات ایران تعمیم داده است

هجمهفرهنگ

انتهای پیام/

http://dana.ir/98461
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی املاک موسوی2 نیشگون نیوز سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0379 sec