شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:43 منتشر شده در مورخ: 1395/10/05 شناسه خبر: 987523
دهیار روستای خان آباد مطرح کرد:
آسفالت ریزی کوچه ها و معابر روستای خان آباد
دهیار روستای خان آباد از پایان عملیات آسفالت ریزی کوچه ها و معابر روستای خان آباد به طول 40هزار متر و اعتباری بالغ بر 700میلیون تومان و پیشرفتی 80درصدی در طول برنامه پنج ساله خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا  مهدی لطفی در گفت گو با کورنگ با اشاره به اینکه یکی از مهم ترین و اصلی ترین مطالبه مردم روستاها  بحث آسفالت و بهسازی محلات و معابر سطح روستا می باشد اظهار کرد: پس از پیگیری ها و برنامه ریزی های صورت گرفته در چهار سال گذشته و در طول برنامه ی پنج ساله  اعتباری قریب به 700میلیون تومان جهت آسفالت و بهسازی محلات سطح روستا در نظر گرفته شد.

وی افزود: در جلسات هماهنگی با شورای اسلامی روستا و اهالی فهیم روستای خان آباد تصمیم برآن شد که در طرحی چهار ساله کلیه ی خیابان ها و کوچه های روستا با خودیاری و همیاری مردم جدول گذاری و آسفالت ریزی شود.

دهیار خان آباد از تکمیل 80درصدی عملیات آسفال ریزی به متراژ 40هزارمتر مربع از محلات روستا خبر داد و گفت:از سال 86که مسئولیت دهیاری این روستا بر عهده بنده بوده است یکی از هدف های بنده تکمیل ساختار مهندسی این روستا بود چرا که روستای خان آباد به علت تخریب خانه های مسکونی در سیلاب سال67 خانه هایی نوسازی شده و با اصول مهندسی دارد و هدف بنده این بود تا این روستا جلوه و نمای شهری به خود بگیرد.

لطفی با ذکر این نکته که در طی این سال ها پیرو فرامین مقام معظم رهبری و با تکیه بر شعار اقتصاد مقاومتی و  اقدام و عمل به این نتیجه رسیدم که در انجام برنامه ها اگر اقدام و عمل باشد روستا می شود شهر.

وی خاطر نشان کرد:براساس برنامه ریزی های صورت گرفته محلاتی که نسبت به خودیاری اقدام نمایند در اولویت اجرای طرح آسفالت ریزی هستند.

دهیار خان آباد در پایان ابراز امیدواری کرد:امیدوارم سال های آینده بتوانیم با کمک مسئولین و همیاری مردم فهیم روستای خان آباد به تعهدات خود در خصوص آسفالت محلات و خیابان های روستا عمل نموده  و موجبات رضایتمندی روستائیان را فراهم سازیم و از همین جا از همکاری اعضای شورای اسلامی و خودیاری مردم روستای خان آباد تقدیر و تشکر می کنم .

انتهای پیام/

  • 5151
  • 5151
  • 5151
  • 51515
  • 51515
http://dana.ir/987523
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی