شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:54 منتشر شده در مورخ: 1395/10/06 شناسه خبر: 988450
دبیر جبهه پایداری در استان همدان:
کدخداپرستان دشمن را بزک نکنند/خواب برگشتن آمریکا به این کشور خواب تعبیر نشدنی است
دبیر جبهه پایداری در استان همدان ،همزمان با گرامیداشت عملیات کربلای 4با حضور در مراسم یادواره شهدای غواص و شهدای شهرستان کبودراهنگ سخنان مهمی را مطرح کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانابه نقل از کورنگ ؛حجت الاسلام دکتر  احمد حسین فلاحی استاد حوزه علمیه و دبیر جبهه پایداری  در استان همدان  در مراسم بزرگداشت شهدای غواص و شهدای شهرستان کبودراهنگ که یکشنبه 5دی از نماز مغرب و عشا و به همت سپاه ناحیه کبودراهنگ در مسجد امام خمینی(ره)برگزار شد در خصوص مذاکرات هسته ای،فرهنگ عاشورایی، تفکر انقلابی، نفوذدشمن و فتنه های سال 88 سخنان مهمی را بیان نمود.

 بر اساس این گزارش در این جلسه که با استقبال با شکوه مردم شهرستان کبورداهنگ به ویژه اقشار مختلف بسیج برگزار شد دکتر فلاحی گفت:به تعبیر حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی دشمنان و تحلیلگران جهان موفقیت انقلاب اسلامی را در فرهنگ عاشورایی و فرهنگ شهادت طلبی می دانند که این فرهنگ شهادت طلبی و عاشورایی بود که ایران را در  جنگ دیروز(جنگ تحمیلی ) و جنگ امروز (جنگ با داعش و تکفیری ها) در مقابل جهان پیروز کرد و همین فرهنگ عاشورایی است که برای کشور ما عزت و آبرو به ارمغان آورده است.

وی با اشاره به نیاز ایران به غنی سازی ۲۰ درصد افزود: غنی سازی ۲۰ درصد برای برخی مصارف صلح آمیز داخلی مانند برخی بیماری ها موردنیاز است.

فلاحی با بیان راه و اهداف شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی اضافه کرد:این فرهنگ شهادت طلبی جوانان ماست که باعث ترس دشمنان از جمهوری اسلامی گردیده و متجاوزان را مجبور کرده است تا برای متوقف کردن همین فرهنگ هر روزه برای ما نسخه ای تازه می پیچند و آگاه باشید که اهداف دشمن از کنوانسیون حقوق کودکان توقف کامل همین فرهنگ شهادت طلبی است.

دبیر جبهه پایداری در همدان یاد آور شد:دشمنان نظام و در راس آن ها امریکا در فکر متوقف کردن پیشرفت های مادر منطقه و تثبیت و تجهیز دشمنان ما در منطقه هستند و اگر ما توانمند نباشیم ضرر کرده ایم.و احساس ضعف ما در مقابل دشمن  تحدید بزرگی برای نظام است.

حجت الاسلام فلاحی با اشاره به فتنه های سال 88هدف دشمنان را هدفی واحد تشریح کرد و خاطر نشان کرد:تمام کسانی که فتنه ی 88را طراحی کردند تنها یک هدف داشتند ،اما عده ای کدخدا پرست در کشور نمی خواهند این خاطرات تلخ را باور کنند و دشمن را بزک می کنند در حالی که هدف دشمنان نظام در سال 88اصل نظام بود نه انتخابات و به تعبیری انتخابات بهانه بود و اصل نظام نشانه بود.

دکتر فلاحی در خصوص شبهه افکنی در افکار عمومی مردم در خصوص واهمه و ترس از جنگ با آمریکا در زمان مذاکرات و تشکیل اجماع جهانی در مقابل کشور ایران افزود:کدام اجماع جهانی در مقابل ما بود؟مگر  مجمع کشور های عدم متعهدها در ایران برگزار نشد؟کسانی که این تفکرات را در افکار عمومی ایجاد کردند بهتر است بدانند که آمریکا و سه کشور اوروپایی تنها در مقابل ما بودند.

حجت الاسلام دکتر فلاحی با اشاره به  طراحی پروژه 30ساله دشمن در منطقه گفت:با تدبیر و تفکر معنوی والهی رهبر معظم انقلاب طراحی پروژه 30ساله دشمن در منطقه نقش برآب شد .

انتهای پیام/

  • 5151
  • 5151
http://dana.ir/988450
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 1/8166 sec