شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 09:26 منتشر شده در مورخ: 1395/10/09 شناسه خبر: 992001
فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ:
حوادث عاشورای سال 88 چهره واقعی فتنه‌گران را آشکار ساخت
فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ گفت: حوادث عاشورای سال 88 چهره واقعی فتنه گران را برای مردم هویدا و آشکار شد و با تمام وجود به میدان آمدند و حماسه بزرگ و تاریخی نهم دی را خلق کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کورنگ ؛سرهنگ محمود بداغی ضمن گرامیداشت سالروز حماسه بزرگ 9 دی اظهار داشت: حوادث عاشورای سال 88 چهره واقعی فتنه گران را آشکار ساخت.

وی خاطرنشان کرد: فتنه 88 یکی از پیشرفته‌ترین طرح‌های دشمن برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی بود.

فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ افزود: فتنه 88 تهدیدی علیه ساختارهای بنیادین جمهوری اسلامی یعنی قانون اساسی، نهادهای نظام و آراء مردم بود.

وی با اشاره به بصیرت کم نظیر و عزم راسخ ملت بزرگ ایران افزود: وقتی مردم تهاجم نظام سلطه و جبهه مخالف اصول انقلاب و نظام را احساس کردند، بیش از پیش ضرورت وجود این اصول را احساس کردند.

بداغی ادامه داد: هنگامی که جسارات فتنه گران در عاشورای سال 88 را مشاهده کردند و حتی سران فتنه جسارت‌کنندگان را مردم خداجو نامیدند چهره واقعی فتنه‌گران برای مردم هویدا و آشکار شد و با تمام وجود به میدان آمدند و حماسه بزرگ و تاریخی نهم دی را خلق کردند.

وی خاطرنشان کرد: هرچند این حرکات از بدو انقلاب بارها از سوی مردم ایران تکرار شده اما خلق حماسه مردم در نه دی سال 88 به دلیل پیچیدگی ها و حساسیت های خاص آن کم نظیر بود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/992001
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0372 sec