شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 12:14 منتشر شده در مورخ: 1395/10/14 شناسه خبر: 996928
مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل خبر داد؛
اختصاص 200 میلیون تومان اعتبار برای ساخت سالن ورزشی زورخانه ای علی ابن ابی طالب خلخال
مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل از اختصاص 200 میلیون تومان اعتبار برای ساخت سالن ورزشی زورخانه ای علی ابن ابیطالب (ع) خلخال خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از  ازناو ، ایوب بهتاج صبح امروز در نشست با فرماندار خلخال در جلسه بررسی مشکلات ورزشی خلخال قول مساعد برای حمایت از ورزش های زمستانی خلخال در بهمن ماه امسال را داد.

ایوب بهتاج با اشاره به پروژه های نیمه تمام روستایی ورزش وجوانان در شهرستان خلخال گفت: تلاش خواهیم کرد با مساعدت فرماندار شهرستان و تخصیص اعتبارات، پروژه نیمه تمام روستای طولش که از هشت سال گذشته آغاز شده به پایان برسد.

وی همچنین از اختصاص 200 میلیون تومان اعتبار برای ساخت سالن ورزشی زورخانه ای علی ابن ابیطالب (ع) خلخال خبر داد وگفت: ما منتظر تخصیص ها هستیم و با ابلاغ تخصیص ها و پیمان سپاری ساخت این پروژه آغاز خواهد شد.

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: به غیر از روستاهای پرجمعیت در استان در بیشتر روستاهای کم جمعیت سالن های ورزشی رکود داشته و استقبال خوب از این سالن ها نمی شود .

بهتاج در خصوص قول مسئولین در خصوص تامین زمین برای قهرمانان پارالمپیک در شهرستان خلخال و بیله سوار نیز گفت: در دهه فجر امسال با مساعدت مسئولین اجرایی استان و همکاری اداره کل ورزش وجوانان زمین مورد نظر به این قهرمانان در خلخال وبیله سوار اهدا خواهد شد.

وی ظرفیت ورزشی شهرستان خلخال را متنوع و وسیع خواند و گفت: در کنار این ظرفیت ورزشی متاسفانه ما هیچ حمایتی از سوی بخش خصوصی از ورزش نداریم و سمن ها نیز در این شهرستان غیرفعال هستند.

 

 

قول مساعد برای حمایت از فستیوال ورزش های زمستانی در خلخال
قول مساعد برای حمایت از فستیوال ورزش های زمستانی در خلخال
قول مساعد برای حمایت از فستیوال ورزش های زمستانی در خلخال
قول مساعد برای حمایت از فستیوال ورزش های زمستانی در خلخال

 انتهای پیام / خ 2

http://dana.ir/996928
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی