شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 10:39 منتشر شده در مورخ: 1395/10/15 شناسه خبر: 997665
فرمانده سپاه ناحیه خلخال:
شبکه اجتماعی سلام کیفیت و امنیت لازم برای کاربران فضای مجازی را دارد
فرمانده سپاه ناحیه خلخال گفت:شبکه اجتماعی سلام امنیت مطلوب برای کاربران فضای مجازی را دارد و جوانان ایرانی باید در استفاده از شبکه های مخرب اجتماعی غربی پرهیز کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ازناو، سرهنگ پاسدار مصطفی کریمی فرمانده سپاه ناحیه خلخال گفت: شبکه اجتماعی سلام دارای امنیت مطلوب برای کاربران فضای مجازی در کشور است.

وی با اشاره به پروژه نفوذ غربی ها در تفکر جوانان ایرانی گفت: دشمن در چالشی جدید از یک دهه گذشته با تولید انواع نرم افزار ها، بدافزارها و جدیدا نیز با راه اندازی شبکه های اجتماعی مخرب و خانمان برانداز قصد زودن هویت از جوانان ایرانی را دارد.

کریمی با اشاره به مزایای شبکه های اجتماعی در خصوص اطلاع رسانی و تبلیغات گسترده در فضای مجازی گفت: متاسفانه شبکه های مجازی در کنار مزایای اندک خود معایب فراوانی دارد.

وی افزود: به دلیل اینکه سرور های شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام واینستاگرام در خارج کشور در حال فعالیت است و در دسترس دشمنان انقلاب اسلامی قرار دارد گفت: شبکه اجتماعی سلام ایرانیان و سروش شبکه های اجتماعی امن در داخل کشور هستند که با  تلاش وهمت جوانان ایرانی راه اندازی شده و همان قابلیت شبکه های اجتماعی غربی را داشته و کاربرد آن نیز راحت تر و از لحاظ امنیت نیز در ضریب بهتری قرار دارد.

وی از خانواده ها خواست با پرهیز از شبکه های اجتماعی همچون تلگرام و اینستا گرام که این روز ها بیشترین آسیب را به جامعه جوانان وخانواده ها وارد کرده است، از شبکه های ایرانی معتبر همچون سلام استقبال و با نصب نرم افزار این شبکه بر روی تلفن های همراه و نسخه رومیزی آن در رایانه های خود دست دشمنان قسم خورده این نظام را از کشورکوتاه کنند.

به گزارش پایگاه خبری ازناو خلخال ، نرم افزار شبکه اجتماعی سلام به صورت رومیزی ودستکتاپ در این سایت خبری بارگزاری خواهد شد که قابل دانلود و نصب بر روی رایانه وگوشی تلفن همراه خواهد بود.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/997665
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی