شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:23 منتشر شده در مورخ: 1395/10/17 شناسه خبر: 998667
چراغ تدبیر و امید در کبودراهنگ خاموش است
عملی نشدن حجم گسترده ای از وعده های انتخاباتی دولت در سفرهای استانی موجب نارضایتی عده ی زیادی از مردم شده است اما لااقل همین وعده های توخالی هم آرزوی مردم شهرستان کبودراهنگ بود تا حداقل به این وعده ها دل خوش باشند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانابه نقل از کورنگ ؛ عملی نشدن حجم گسترده ای از وعده های انتخاباتی دولت در سفرهای استانی موجب نارضایتی عده ی زیادی از مردم شده است اما همین وعده های توخالی هم آرزوی مردم شهرستانی در استان همدان بود تاحداقل به این وعده ها دل خوش باشند.

حال و روز مردم در شهرستان کبودراهنگ به خوبی منعکس کننده اوضاع اقتصادی و معیشتی این شهرستان است،و بهبود همین اوضاع اقتصادی مهم ترین وعده حسن روحانی به ملت ایران محسوب می شد.

از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر و امید بسیاری از مشکلات از قبیل کمبود آب های زیرزمینی،اشتغال جوانان،راه های مواصلاتی و... همچنان به قوت خود باقیست و به علت اینکه جایگاه مسوولین تضعیف نشود کسی انتقادی نمی کند و  حتی  گاهی مستقیم و غیر مستقیم  به بعضی از نهادها تذکر داده می شود که از فلان سخنران استفاده نکنید که عملکرد دولت زیرسوال می رود غافل از آن که همین دولت، مدعی دولت آزادی بیان است و به خاطر لغو سخنرانی  چه انتقادها که نمی کند.

هرچند شعار این دولت "تدبیر و امید" بود اما مردم شهرستان کبودراهنگ ازابتدا امیدی به این دولت نداشتند و معتقد بودندسالی که نکوست از بهارش پیداست  چرا که وقتی در سخنرانی رئیس جمهور محترم  در سفر استانی خوددر سوم شهریور ماه سال گذشته به همدان با اشاره به تمامی شهرستان های استان همدان و ذکر نام تک تک شهرستان ها نامی از کبودراهنگ برده نشد مردم کبودراهنگ امیدشان به دولت ناامید و چراغ تدبیر و امید در کبودراهنگ خاموش شد.
بنظر میرسد  بعضی از مسئولین سعی می کنند سیاست های دولت را انجام دهند و این همراهی دولت برای خفظ سمت و محافظه کاری برعملکرد آن ها تاثیر منفی داشته است.

 برخی هم براین باور هستند که به رغم همراهی های مسئولین با دولت نتوانسته اند از ظرفیت های شهرستان بهره ببرند و وعده های عمل نشده مسئولین شهرستان برای مرتفع کردن مشکلات نیز موجب بی اعتمادی کامل مردم به دولت شده است.

در طی سه سال و اندی که از عمر این دولت گذشته است اکثرا پروژه های افتتاحی این دولت در شهرستان کبودراهنگ پروژه های نیمه کاره در دولت قبل  بود و همین پروژه ها بوده که در معرض دید عموم مردم گذاشته شده  اما جالب اینجاست که بعضی از طرح هایی که به نام دولت قبل ثبت شده بود و قابل تغییر به نام دولت فعلی نبود همین طور بدون پیگیری رها و نیمه تمام باقی مانده است تا مبادا در سنجش عملکرد دولت ها این فعالیت ها باعث نقد دولت شود.

یکی از این طرح های بزرگ نیمه تمام  طرح مسکن مهر کبودراهنگ است اما در دولت تدبیر و امید، به جای فکر و راه حل برای تامین مسکن برای بی خانمان ها شاید  همانند گور خواب های تهران در پی عقیم کردنشان است تا شاید نسلی از آن ها باقی نماند تا آمار بی خانمان ها در کشور افزایش یابد.

انتهای پیام/

  • 5151
  • 5151
http://dana.ir/998667
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی