شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 13:46 منتشر شده در مورخ: 1395/10/17 شناسه خبر: 999235
فرماندار الیگودرز:
امسال تنها 33 درصد اعتبارات ساماندهی قبور شهدا تخصیص داده شده است
فرماندار الیگودرز گفت : امسال بیش از یک میلیاردو 800 میلیون ریال اعتبار برای ساماندهی گلزار شهدای شهرستان در نظر گرفته شد که از این میزان تنها ۳۳ درصد تخصیص داده شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از  هیجار ،ولی اله میرزایی اصل در جلسه کارگروه ساماندهی گلزار شهدای شهرستان گفت: عزت واقتدار امروز کشور ما حاصل ایثار واز خودگذشتگی شهیدان انقلاب است و ساماندهی گلزار شهدا نمونه ای بارز از مصادیق تکریم شهدا می باشد.

وی  با اشاره به اینکه همه مانیازمند توجه به  فرهنگ جهاد وشهادت را داریم اضافه کرد: امسال بیش از یک میلیاردو 800 میلیون ریال اعتبار برای ساماندهی گلزار شهدای شهرستان در نظر گرفته شده است که از این میزان تنها ۳۳ درصد تخصیص داده شده است.

فرماندار الیگودرز اظهار داشت : سال آینده به منظور ساماندهی گلزار شهدا اعتبار قابل توجهی از ردیف اعتبارات شهرستان در نظر گرفته خواهد شد که امیدواریم بازسازی مزار شهدای به اتمام برسد.

محمد حشمتی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران الیگودرز افزود : بیش از 250 قبر از قبور شهدا در الیگودرز نیازمند ساماندهی شده  که تاکنون از این تعداد بیش از ۱۵۰ قبر بازسازی شده است.

وی ادامه داد:همچنین بیش از 50درصد از قبورشهدا در روستاهای شهرستان ساماندهی شده است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/999235
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی